شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بخش آنلاین Super Smash Bros. Ultimate از 32 نفر پشتیبانی می‌کند
بخش آنلاین Super Smash Bros. Ultimate از 32 نفر پشتیبانی می‌کند
اخبار بازی

بخش آنلاین Super Smash Bros. Ultimate از 32 نفر پشتیبانی می‌کند

وی جی مگ: براساس اطلاعات منتشر شده توسط یک خرده‌فروش ژاپنی به نام GEO مشخص شد بخش آنلاین Super Smash Bros. Ultimate از 32 نفر پشتیبانی می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، صفحه‌ای از کاتالوگ منتنشر شده توسط فروشگاه مذکور به اشتراک گذاشته شده که از پشتیبانی 32 نفر در بخش آنلاین Super Smash Bros. Ultimate حکایت دارد. این کاتالوگ هیچ گونه جزئیات دیگری در خصوص ادعای خود در دسترس قرار نمی‌دهد و مشخص نیست آیا این قابلیت برای بخش معرفی شده‌ای در بازی باشد یا مربوط به تورنمنت‌های آنلاین می‌شود و یا این که مسابقات معمول در بخش آنلاین از 32 نفر پشتیبانی می‌کنند.

در حال حاضر بهتر است منتظر نشر اطلاعات رسمی توسط شرکت نینتندو باشیم. بازی Super Smash Bros. Ultimate در تاریخ 7 دسامبر 2018 (16 آذر 97) به صورت انحصاری برای کنسول Nintendo Switch عرضه می‌شود.

بخش آنلاین Super Smash Bros. Ultimate از 32 نفر پشتیبانی می‌کند
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات