شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش مجموعه بازی Tekken به 47 میلیون نسخه رسید
فروش مجموعه بازی Tekken به 47 میلیون نسخه رسید
اخبار بازی

فروش مجموعه بازی Tekken به 47 میلیون نسخه رسید

وی جی مگ: کاتسوهیرو هارادا کارگردان مجموعه بازی‌ Tekken در حساب کاربری توئیتر خود اعلام کرد که فروش بازی Tekken 7 به 3 میلیون نسخه رسیده است. این در حالی است که آمار نشان می‌دهد این مجموعه روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش وی جی مگ، جالب است بدانید که هارادا به همین مناسبت تصویری را هم در توئیتر خود منتشر کرده که اینجا امکان بازنشر آن را نداریم. این کارگردان ژاپنی در ادامه توضیح داده که فروش Tekken 7 مدتی قبل از سه میلیون نسخه گذشته اما در آن زمان طرح مورد نظر برای انتشار آماده نبوده !

از سوی دیگر کاتسوهیرو هارادا رسما اعلام کرده که فروش مجموعه بازی Tekken به 47 میلیون نسخه رسیده است. آماری قابل توجه برای این مجموعه بازی Fighting که زندگی خود را با اولین کنسول خانگی سونی شروع کرد.

فروش مجموعه بازی Tekken به 47 میلیون نسخه رسید
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات