اخبار بازی

تغییری در روند ساخت The Elder Scrolls 6 و Starfield به وجود نمی‌آید

تغییری در روند ساخت The Elder Scrolls 6 و Starfield به وجود نمی‌آید

وی جی مگ: مدت‌ها بود که شکست بازی بزرگ همچون را ندیده بودیم و حالا کارشناس‌های مختلف از جمله مایکل پکتر اعتقاد دارند که اتفاقات پیش آمده برای این اثر و تغییری در روند ساخت The Elder Scrolls 6 و به وجود نمی‌آورد.

به گزارش وی جی مگ، پکتر توضیح داده که شکست بازی تنها نشان‌دهنده این موضوع است که هنوز آماده ورود به فضای بازی‌های آنلاین نیست و مخاطب‌های آنها هرچند تاحدودی ناامید شده‌اند اما شکست این اثر را به معنی شکست‌های آینده در روند ساخت The Elder Scrolls 6 و نمی‌دانند.

این کارشناس شناخته‌‌شده صنعت بازی به این نکته اشاره داشته که احتمالا به سراغ می‌رود تا متوجه شود که کجای کار را اشتباه کرده. این اولین نسخه از مجموعه بازی Fallout است که آن را تجربه نکرده‌ام و هیچ علاقه‌ای نیز به انجام این کار ندارم.

چندی پیش برخی رسانه‌ها خبر دادند که با توجه به اتفاقات پیش آمده برای ، استودیو تغییراتی در روند ساخت The Elder Scrolls 6 ایجاد می‌کند و ممکن است این بازی در سال 2019 منتشر شود اما با توجه به توضیحات گذشته سازندگان این اثر مطمئنا باید در ابتدا منتظر عرضه بازی باشیم که از دید توسعه در مرحله بالاتری نسبت به قسمت ششم مجموعه محبوب قرار دارد.