اخبار بازی

قسمت جدید Zelda زودتر از چیزی که انتظار دارید معرفی می‌شود

قسمت جدید Zelda زودتر از چیزی که انتظار دارید معرفی می‌شود

وی جی مگ: بازی The Legend of : Breath of the Wild یکی از بهترین بازی‌های و حتی تاریخ بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود. عنوان لانچ کنسول که هم‌چنان رکوردهای جدیدی برای آن ثبت می‌شود و به عملکرد تجاری موفق خود نیز ادامه می‌دهد. بسیاری منتظر هستند ببینند قسمت جدید Zelda که دنباله‌ای برای Breath of the Wild خواهد بود چگونه ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، پیش از این مشخص شده که نسخه جدید این مجموعه توسط نینتندو در دست ساخت و تولید قرار دارد. از نظر تاریخی عناوین سری پروسه تولید طولانی را سپری می‌کنند اما در این میان استثنا‌هایی نیز وجود داشته است. برای مثال نسخه Majora’s Mask دو سال بعد از انتشار عنوان Ocarina of Time عرضه شد. با تمامی این توضیحات چه زمانی می‌توانیم شاهد عرضه دنباله : Breath of the Wild باشیم ؟

به گفته یکی از نویسندگان وبسایت گیم‌اینفورمر به نام Imran Khan قسمت جدید زودتر از چیزی که انتظار دارید معرفی می‌شود. این نویسنده در صحبت در جدیدترین پادکست وبسایت گیم‌اینفورمر اظهار کرد نسخه بعدی احتمالا زودتر از زمانی که بسیاری انتظار دارند معرفی و عرضه خواهد شد. باید منتظر نینتندو ماند و مشاهده کرد چه برنامه‌ای برای ادامه این اثر انحصاری دارد. بعید به نظر می‌رسد : Breath of the Wild تنها قسمت از این مجموعه باشد که برای انتشار می‌یابد.