اخبار بازی GamesCom 2018

بازگشت بازی The Settlers در سال 2019

وی جی مگ: استودیو آلمانی Blue Byte که سری بازی‌های استراتژی The Settlers را توسعه می‌داد، حالا به دنبال عرضه یک نسخه جدید از این بازی است. از سال 2010 که بازی The Settlers 7 Paths to the Kingdom منتشر شد خبری از نسخه جدید این سری نبود تا اینکه اعلام شد یک نسخه جدید از این بازی در سال 2019 منتشر خواهد شد.

به گزارش وی جی مگ، گفته شده که در Gamescom 2018 دو نسخه از بازی معرفی می‌شود. اولین بازی با نام The Settlers History Collection که در ماه نوامبر عرضه می‌شود و دومین بازی که یک نسخه ریبوت است و در سال 2019 با نام The Settlers عرضه می‌شود.

بازی The Settlers History Collection شامل هر هفت نسخه بازی است و برای کامپیوتر‌های مدرن بهینه می‌شوند که شامل همه محتواهای اضافی و آپدیت‌هایی است که قبلا منتشر شده بود. این نسخه از بازی تا تاریخ 15 نوامبر در دسترس نخواهد بود ولی بعضی از نسخه‌های بازی را می‌توان به صورت جداگانه خریداری کرد. بازی The Settlers 1 History Edition هم‌اکنون از طریق Uplay در دسترس است.

در نسخه 2019 بازی پلیرها  بعد از نابود شدن سرزمینشان در یک اتفاق مصیبت‌بار به اکتشافت در منطقه‌های جدیدی خواهند پرداخت. در این بازی ابزارآلات و ماشین کلاسیک وجود خواهد داشت و چیزهای جدیدی هم معرفی خواهد شد. موتورگرافیکی بازی نیز Snowdrop است که Ubisoft از این موتور گرافیکی برای ساخت بازی‌های The Division 2 و Starlink Battle for Atlas استفاده کرده است.

تصاویر اولیه از این بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید: