اخبار بازی

شایعه: بازی The Witcher 3 برای Nintendo Switch عرضه می‌شود

شایعه: بازی The Witcher 3 برای Nintendo Switch عرضه می‌شود

وی جی مگ: در یک عمده‌فروشی بزرگ فرانسوی بازی The Witcher 3 برای لیست شد. آیا قرار است ساخته تحسین شده کمپانی CD Projekt Red برای کنسول هیبریدی نینتندو عرضه شود ؟

به گزارش وی جی مگ، این عمده‌فروش فرانسوی به نام WTT بازی مذکور را برای در فروشگاه خود لیست کرده است. موردی که توسط کاربری به نام Direct-feed Games در توییتر یافت شده و سپس در فروش ResetEra به اشتراک گذاشته شده است. با این حال این کاربر متذکر شد که باید به دنبال مدارک بیشتری در رابطه با عرضه The Witcher 3 برای بود و در حال حاضر تنها باید به لیست منتشر شده به چشم شایعه نگاه کرد.

اگرچه اتفاقاتی از قبیل معرفی و لیست شدن بازی‌ها و نسخه‌های مختلف برای پلتفرم‌های جدید توسط فروشندگان به امری رایج تبدیل شده اما مسئله‌ای که باید به آن توجه کرد و مورد توجه کاربران فروم ResetEra هم واقع شده بدین شرج است که چگونه می‌تواند ساخته بزرگ Open World استودیو CD Projekt Red با جزئیات فراوانش را اجرا کند. زیرا دو هر کنسول PS4 و Xbox One نیز هنگام اجرای بازی به دردسر می‌افتادند.

از طرفی دیگر در چند وقت اخیر بازی‌هایی نظیر Wolfenstein 2 و DOOM با موفقیت روی پورت شدند و اگرچه کمی با نسخه‌های اصلی تفاوت گرافیکی و عملکرد دارند اما به خوبی روی آن اجرا می‌شوند. باید دید سرنوشت The Witcher 3: Wild Hunt برای چگونه خواهد بود.