اخبار بازی

تاخیر دوباره در عرضه بازی Total War: Three Kingdoms

تاخیر دوباره در عرضه بازی Total War: Three Kingdoms

وی جی مگ: در حالی که تنها یک ماه تا انتشار باقی مانده بود با اعلام کمپانی و استودیو عرضه بازی Total War: Three Kingdoms برای بار دوم با تاخیر مواجه شد.

به گزارش وی جی مگ، در ابتدا انتشار : Three Kingdoms برای پاییز 2018 برنامه‌ریزی شده بود که تاخیر خورد و زمان عرضه آن به بهار 2019 در تاریخ 7 مارچ موکول شد. اکنون باری دیگر عرضه بازی : Three Kingdoms عقب افتاده و انتشار آن برابر تاریخ 23 می 2019 (2 خرداد 98) اعلام شده است.

رابرت بارتولومیو مدیر استودیو  در خصوص تاخیر به وجود آمده توضیح داد «خوشبختانه استودیو Creative Assembly همواره در موقعیتی قرار دارد که بتواند در ساخت عناوین خود تصمیمات درست را اتخاذ کند. این مورد در ارتباط با بازی : Three Kingdoms باعث شده تا زمان انتشار آن را عقب بندازد. بسیار مهم است که ما محصولی را برای شما ارائه کنیم که بتوانید حداکثر لذت را از آن ببرید و این مورد نباید فدای عرضه به موقع بازی شود.»

برای بازی استراتژی هم‌چون : Three Kingdoms عملکرد روان و متعادل بسیار مهم و جزو عناصر کلیدی محسوب می‌شود. به همین دلیل تاخیر بازی به منظور رفع ایرادات احتمالی و بهینه‌سازی آن به جای انتشار یک اثر ناامیدکننده منطقی به نظر می‌رسد. هم‌چنین تایید شد تاخیر به وجود آمده تاثیری در عرضه بسته الحاقی : Warhammer و یا افرادی که پیش از این بازی را پیش‌خرید کرده بودند نخواهند داشت. اثری که در تاریخ اعلام شده برای پلتفرم PC منتشر می‌شود.