اخبار بازی

شرکت یوبی سافت از اکوسیستم Ubisoft Connect خود پرده برداشت

Ubisoft Connect

شرکت یوبی سافت از اکوسیستم خود پرده برداشت.

این سیستم که برپایه همان Uplay بنا شده، با امکانات بسیار بیشتری نظیر بروز شده و زین پس با نام Ubisoft Connect شناخته خواهد شد. کنان از طریق این سیستم می توانند به اکوسیستم و سرویس های یوبی سافت، برروی تمامی پلتفرم ها دسترسی داشته باشند.

از مهمترین امکانات این اکوسیستم، قابلیت انتقال فایل های ذخیره بین تمامی پلتفرم هاست. برای مثال اگر شما در حال انجام یکی از بازی های یوبی سافت برروی یکی از ها هستید، می توانید آن را برروی پلتفرمی دیگر مثل PC یا کنسولی دیگر ادامه دهید. همچنین این سیستم اجازه بازی کردن بازیکنان پلتفرم های مختلف با یکدیگر را خواهد داد. یوبی سافت اعلام کرده برای اکثر بازی های کنونی این شرکت در دسترس خواهد بود اما قابلیت Cross Save در بازی های آینده آن ها اعمال خواهد شد.

همچنین طبق سیستم کنونی، بازیکنان قادر به کسب امتیازات و باز کردن جوایز انحصاری در بازی ها هستند. همچنین می توانید میزان بازی کردن خود را با دوستانتان کرده و به رقابت بپردازید.

این اکوسیستم همزمان با انتشار عنوان شروع به کار خواهد کرد. اولین عناوینی هم که از سیستم Cross Progression بهره خوهند برد Hyper Scape, Assassin’s Creed Valhala, Immortals Fenyx و Riders Republic خواهند بود.

فردین باقریان

فردین باقریان

فردین باقریان - نویسنده و منتقد در حوزه ویدئو گیم