شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > قسمت جدید Far Cry در دنیایی آخرالزمانی معرفی شد
قسمت جدید Far Cry در دنیایی آخرالزمانی معرفی شد
اخبار بازی

قسمت جدید Far Cry در دنیایی آخرالزمانی معرفی شد

وی جی مگ: به نظر می‌رسد شرکت یوبیسافت از قسمت جدید Far Cry در دنیایی آخرالزمانی رونمایی کرده تا معرفی کامل آن در حین برگزاری مراسم The Game Awards 2018 صورت بگیرد.

به گزارش وی جی مگ، شب گذشته شرکت یوبیسافت ویدئوی تیزر تریلری را منتشر کرد که در آن یک بمب هسته‌ای در منقطه مونتانا که حوادث Far Cry 5 در آن جریان داشت منفجر می‌شود. پس از انفجار این بمب، شخصیتی به همراه یک تیروکمان مشاهده می‌شود. تمامی این موارد نشان می‌دهند باید منتظر رونمایی کامل از قسمت جدید Far Cry در دنیایی آخرالزمانی در مراسم The Game Awards باشیم.

باید اشاره کرد در این ویدئو هیچ گونه اشاره‌ای به نام Far Cry 5 نشده است بنابراین این مورد یک بازی جدید از این مجموعه بوده و به نوعی یک بسته الحاقی و یا هر گونه تجربه اضافی برای Far Cry 5 به شمار نمی‌رود.

قسمت جدید Far Cry در دنیایی آخرالزمانی معرفی شد
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات