اخبار بازی

چگونه PewDiePie باعث اخراج کارمند Ubisoft شد ؟

چگونه PewDiePie باعث اخراج کارمند Ubisoft شد ؟

وی جی مگ: طی سال‌های اخیر  به عنوان یکی از مشهورترین استریمرهای یوتیوب حواشی بسیاری را به واسطه فعالیت‌هایش به همراه داشته و طی چند روز گذشته میزبان اتفاقاتی بوده که در نهایت بسیاری اعتقاد دارند منجر به اخراج کارمند Ubisoft شده.

به گزارش وی جی مگ، دایانا لورا که تا همین چند روز پیش یکی از اعضای استودیو به عنوان سازنده مجموعه بازی بوده طی روزهای اخیر توئیت‌های مختلفی را منتشر کرده و به نظرهای مذهبی  در یوتیوب واکنش منفی نشان داده و خواستار جلوگیری این موضوع شده بود.

اظهار نظری که با عکس‌العمل منفی طرفداران  همراه شد و این موضوع را مطرح کرد که حالا دنبال‌کنندگان این استریمر یوتیوب قصد بایکوت کردن محصولات Ubisoft از جمله را دارند. مسئله‌ای که به نظر می‌رسد نهایتا به اخراج کارمند Ubisoft منتهی شده.

بررسی برخی رسانه‌ها نشان می‌دهد که دیگر اطلاعاتی از Ubisoft در صفحه شخصی توئیتر دایانا لورا پیدا نمی‌شود و در شرایطی که این حساب به صورت محافظت‌شده درآمده در بخش اطلاعات آن نیز نوشته شده «تمامی نظرات و افکار شخصی من». هنوز سازندگان به این حواشی واکنشی نشان نداده‌اند اما اکثر رسانه‌ها اعتقاد دارند که اعتراض به  نهایتا باعث اخراج کارمند Ubisoft شده.

نظر شما در این رابطه چیست ؟ آیا وقتش نرسیده که ناشرها و سازندگان بازی باج دادن به استریمرهای یوتیوب را متوقف کنند ؟

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Mortezaa

استریمر طرفدار داره، طرفدار گیمره، گیمر بازی میخره.
استریمر باهات چپه، طرفدار باهات چپه، گیمر باهات چپه، بازیتو نمیخره

تجارت همینه دیگه مجبوری طوری رفتار کنی که باهات خوب باشن، این وسط باباشونم میفروشن کارمند که چیزی نیست :-/