اخبار بازی

مایکروسافت به دنبال همکاری دوباره با استودیو Bungie

مایکروسافت به دنبال همکاری دوباره با استودیو Bungie

وی جی مگ: روز گذشته در خبری غیرمنتظره اعلام شد که استودیو Bungie دیگر با کمپانی همکاری نداشته و نه تنها امتیاز بازی Destiny در اختیار آنها قرار می‌گیرد بلکه از این پس ناشر مجموعه بازی Call of Duty دیگر نقشی در انتشار ساخته Bungie ندارد. با این حال تحرکات مدیر Xbox شاید نشان دهد که به همکاری دوباره با استودیو Bungie علاقه‌مند است.

به گزارش وی جی مگ، و استودیو Bungie سابقه همکاری طولانی دارند. استودیو Bungie به عنوان خالق اصلی مجموعه بازی شناخته می‌شود و تا انتشار Reach روی این مجموعه به صورت اختصاصی کار کرد. با این حال آنها بعد از انتشار این بازی از موقعیت خود به عنوان سازنده کناره‌گیری کرده و تصمیم گرفتند در همکاری جدید با ، بازی Destiny را توسعه دهند.

در گذشته رفتار درستی را با استودیوهای زیر مجموعه خود نداشت و حتی باعث شد بسیاری از آنها همچون Lionhead به صورت کلی تعطیل شوند یا مانند Rare به نسبت به گذشته ضعیف‌تر ظاهر شوند. همین مسائل و البته مدیریت اشتباه آن زمان باعث شد که به سرعت Bungie خود را از آنها جدا کند.

اکنون اما همه چیز تغییر کرده و مدیریت بخش Xbox برعهده فیل اسپنسر است. فردی که بسیاری به تصمیمات او برای بهبود وضعیت تولیدات اعتماد دارند. امروز اما توئیتی از فیل اسپنسر منتشر شده که در آن اسپنسر از علاقه خود برای همکاری با یکی از استودیوهای مستقل مورد علاقه‌اش حرف زده. مسئله‌ای که شاید در آینده متنهی به همکاری دوباره و استودیو Bungie شود.

در حال حاضر می‌دانیم که استودیو Bungie روی بازی کار می‌کند. کارشناس‌ها از انتشار این عنوان در سال 2020 می‌گویند اما فعلا خبری از ناشر نیست. باید دید در آینده چه اخباری در این زمینه منتشر می‌شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

آقا من نگفتم فیل اسپنسر با دسته چک پشت در منتظره 😀

سام حقیقى

زهی خیال باطل
دیگه halo های بانجی پرررررررر
??????????
الان دیگه نوبت پلی استیشن و سوریه که میزبان این استودیو باشه-ولی به نظرم همون مستقل بمونن بهتره