اخبار بازی

با صحبت درباره مرگ Sean Bean در Hitman 2 از توئیتر بن می‌شوید !

با صحبت درباره مرگ Sean Bean در Hitman 2 از توئیتر بن می‌شوید !

وی جی مگ: شبکه توییتر پیام‌ها و عبارات تهدید‌آمیز را به صورت اتوماتیک واقعی قلمداد می‌کند و دسترسی کاربران را مسدود می‌کند. همین مورد می‌تواند باعث شود افراد زیادی به اشتباه از این شبکه بن شوند. اتفاقی که باز هم به وقوع پیوسته اما این بار موضوع صحبت درباره مرگ Sean Bean در Hitman 2 بوده است.

به گزارش وی جی مگ، Sean Bean بازیگر نام‌آشنای انگلیسی که او را با سه‌گانه The Lord of the Rings به خاطر می‌آوریم به عنوان اولین Elusive Target بازی  2 در ساخته جدید IO Interactive با نام شخصیت Mark Faba ایفای نقش می‌کند. در حال حاضر می‌توانید در بازه زمانی محدودی این بازیگر را در دنیای بازی به قتل برسانید.

از طرفی دیگر کاربری به نام The Fat Consoler ظاهرا به تازگی عنوان 2 را تجربه کرده و قصد داشته که اولین Elusive Target بازی را شکار کند. او در توییتر خود نوشت «ظاهرا قرار است امشب Sean Bean را به قتل برسانم.» همین عبارت یعنی صحبت درباره مرگ Sean Bean در 2 باعث شد تا توییتر بلافاصله حساب کاربری او را به صورت دائمی مسدود نماید.

به گفته وبسایت VG247 این کاربر تلاش کرد تا اکانت خود را به حالت اولیه برگرداند اما توییتر به ایمیل‌های بی‌توجهی کرد. سرانجام اما در یک به‌روزرسانی مشخص شد The Fat Consoler به توییتر بازگشته است. ظاهرا ایمیل‌های متعدد این شخص و یا مطلب منتشر شده توسط وبسایت VG247 درباره این موضوع باعث شده تا توییتر اکانت این شخص را از بن در بیاورد.