NewsWeek

Newsweek 19 – اردیبهشت 1397

بعد از یک هفته غیبت باز هم با قسمت جدید از نیوزویک در خدمت شما هستیم. در این قسمت همانند قسمتهای قبلی به مهمترین اخبار هفته گذشته می پردازیم. در هفته گذشته بیشتر اخبار حول و هوش Red Dead Redemption 2 بود و با عرضه تریلر جدید از این بازی و منتشر شدن اخبار جدید از این بازی مشخص شد که با چه بازی بزرگی روبرو خواهیم بود.

همچنین باز هم God of War در صدر جدول فروش بریتانیا قرار گرفت و رکوردهایی را جابجا کرد. این بازی با متای 94 همچنان در حال فروش خوب است و توانست در 3 روز اول عرضه 3 میلیون نسخه فروش داشته باشد. هفته گذشته نینتندو هم خبر ساز بود و عرضه Nintendo Labo خود را باز هم بیش از پیش مطرح کرد ولی شکایتی که از Nintendo شده است شاید مهمترین اتاق این کمپانی بزرگ بود.

این هفته با مهمترین اخبار بازی های ایرانی همراه علی ذاکری نیز خواهیم بود و همچنین بخش کف بازار را نیز در این قسمت از نیوزویک میتوانید مشاهده کنید. در کف بازار این هفته خیلی ساده و مختصر به قیمتهای عجیب و غریب در بازار کنسولها می پردازیم و بحث و بررسی ای خواهیم داشت راجع به اتفاقات و دلایل افزایش قیمتی که کنسولها پیدا کرده اند.

نیوزویک حاصل تلاش تیم وی جی مگ است و نظرات و پیشنهادات شما می تواند این برنامه را از قبل بهتر بکند. اگر مایل هستید بخش خاصی در این برنامه گنجانده شود و یا پیشنهاد یا انتقادی در مورد برنامه دارید آن را با ما در میان بگذارید. همراه وی جی مگ باشید با نوزدهمین قسمت از Newsweek از سایت وی جی مگ.


دانلود


در یوتیوب مشاهده کنید


Newsweek 19 – اردیبهشت 1397

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • من خواستم گوشی بخرم
  الان با این وضع حدود ۷۰۰ الی ۸۰۰ هزار تومن رفته رو هر گوشی
  و متاسفانه فکر نکنم بیاد پایین
  :smug: :smug: :smug:

 • خیلی خوب بود نیوزویک، دمتون گرم :yes:
  چقدر قیمت‌ها رفته بالا :hypnotized: :dazed: :hypnotized:
  قیمت‌های قطعات PC رو هم که اضافه کنید دیگه عالی میشه. فقط فکر کنم خیلی زمان آیتم طولانی بشه، که البته می‌تونید به یک آیتم مستقل تبدیلش کنید.
  پ.ن: آقای قربانی اون دستمال چی بود دستتون اول کف‌بازار 😀