NewsWeek

Newsweek 20 – اردیبهشت 1397

شاید مهمترین اتفاق هفته گذشته صنعت گیم را بتوان معرفی بازی Rage 2 عنوان کرد. بازی ای که بعد از حدود 7 سال گذشت از نسخه اول آن در سال 2011 و ه دو راز هیاهوهای خبری معرفی شد. البته شایعاتی در چند وقت اخیر به گوش می رسید ولی با اینحال معرفی ناگهانی Rage 2 که به وسیله Avalanche Studios در حال ساخت است به نظر مهمترین خبر هفته گذشته بود که در Newsweek 20 به آن پرداخته ایم.

اخبار جالب و متنوع دیگری نیز در هفته گذشته منتشر شده که آنها را مرور میکنیم. کنسل شدن ساخت بازی فیزیکی برای PS Vita که خبری ناراحت کننده برای دارندگان این کنسول هست  ویا رکوردهایی که توسط God of War جابجا می شود و هنوز در صدر جدولهای فروش قرار دارد. همچنین استخدام هکرها توسط  کمپانی Valve برای رفع ضعفهای سیستم استیم از جمله مهمترین اخبار دنیای بازی در هفته گذشته هستند.

در Newsweek 20 به اتفاقات مهم هفته گذشته در مورد بازی های ایرانی نیز پرداخته ایم و علی ذاکری با دو خبر از دنیای بازی های ایرانی و البته مهمترین آنها در این قست به ما پیوسته. بخش کف بازار در این قسمت نیز گنجانده شده و با توجه به کاسته شدن بسیار ناچیز قیمتها و اتفاقاتی که در هفته گذشته افتاده این بخش نیز جذابیت خودش را دارد. از کم شدن قیمت کنسولها بازیها تا اتفاقاتی که در بازار کامپیوتر افتاده است.

اگر مایل هستید که بخش جدید به Newsweek اضافه شود و یا پیشنهاد یا انتفادی نسبت به Newsweek دارید می توانید در کامنتها با ارتباط داشته باشید و نظرات و پیشنهادات خودتان را برای ما ارسال کنید. به طور حتم نظرات و پیشنهادات شما میتواند ما را در بهتر شدن این برنامه و به طور کلی بهتر شدن سایت یاری کند. همراه وی جی مگ باشید با Newsweek 20.


دانلود


در یوتیوب مشاهده کنید


Newsweek 20 – اردیبهشت 1397

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • خیلی ممنون بابت نیوزویک این شماره. بخش کف بازار خیلی جذابه ولی جای خالی بازار pc درش حس میشه. یه بخش معرفی سیستم و لپ تاپ با بودجه های مختلف قرار بدید تا اگه کسی خواست سیستم جمع کنه یا لپ تاپ گیمینگ بگیره از تجربیات و نظرات شما استفاده کنه. در خصوص بازی های ایرانی هم به نظرم بهتره آیتم های محبوب قدیمی رو دوباره احیا کنید. مثل صندلی داغ و چالش و صد درجه. برای صندلی داغ اگه میتونید از ابراهیم مسجدیان دعوت کنید