NewsWeek

Newsweek 22 – خرداد 1397

کمکم به شروع نمایشگاه E3 2018 نزدیک می شویم و دنیای بازی های ویدئویی منتظر این رویداد است. رویدادی که همه بازی سازان و گیمرهای جهان منتظر آن هستند و نتیجه تمامی تلاش یکساله خود را در گرو این نمایشگاه می بینند. همین امر باعث میشود که اخبار دنیای بازی ها این روزها آنچنان منتشر نشوند و همه چیز حول و حوش شایعات و یا معرفی های ناگهانی بگذرد. با Newsweek 22 همراه وی جی مگ باشید تا اخبار مهم این هفته را مرور کنیم.

بعد از معرفی بازی های Call of Duty BO4 و Battlefield V همه منتظر گیم پلی کامل این بازی ها هستند که این امر به E3 2018 موکول شده. اخبار این هفته بیشتر جذابتهای هکی برای ایرانیان به همراه داشت و از آنجایی که هک کنسول PS4 روی فرمور 5.05 نیز انجام گرفت بسیاری از ایرانی های پایرت خور مهمترین خبر این هفته را این مطلب می دانستند. شاید اتفاق جالبی برای اورجینال بازها نباشد ولی برای دوستداران بازی های هکی و دزدی خبری خوشحال کننده بود.

از طرفی دیگر اخباری نیز در مورد موفقیتهای بیش از پیش Fortnite منتشر می شود. بازی ای که توانسته سبک بتل رویال را به حد اعلا برساند و این روزها پر درآمد ترین و پرفروش ترین بازی بازار است و همین امر باعث شده سازندگان بازی PUBG از این بازی و سازندگان آن شکایت کنند. همچنین God of War هنوز در بازار رقابت فروش قرار دارد و رکوردها را جا به جا میکند و گیم پد کنسول سونی یعنی DS4 نیز لقب پرفروش ترین گیم پد تاریخ را از آن خود کرده است.

و اما در هفته گذشته اتفاقهایی در بازار بازی های ایرانی افتاد و علی ذاکری با سه خبر از دنیای بازی های ایرانی همراه ماست. یکی از این خبرها مرتبط با سفر بازی سازان به لهستان است که شاید مهمترین اتفاق این روزهای صنعت بازی سازی ایرانی ست. همراه وی جی مگ باشید با Newsweek 22 در دومین هفته از خرداد ماه و اخبار جذاب دیگر.


دانلود


در یوتیوب مشاهده کنید


Newsweek 22 – خرداد 1397

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۱۰ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید