NewsWeek اخبار بازی

Newsweek 30 – اسفند 1401

با مهمترین اتفاقات و اخبار  در هفته گذشته دنیای ویدئو گیم در Newsweek 30 همراه شما هستیم. در آیتم نیوزویک مهمترین اخباری که در یک هفته گذشته در دنیای ویدئو گیم مخابره شده اند را برای شما به صورت خلاصه و تیتروار لیست کرده ایم تا چیزی را از دست ندهید. 


 Newsweek این هفته را  می‌توانید هم به صورت تصویری هم به صورت نوشتاری را مشاهده کنید. همراه وی جی مگ باشید با Newsweek 30. 

بنیان گذار استدیوی Tango Gameworks یعنی شینجی میکامی، که معمولا او را با خلق عناوینی چون Resident Evil و The evil within می‌شناسیم، قرار است تا در پایان ماه جاری و بعد از 12 سال پس از تاسیس این استدیو، آن را ترک کند. Tango gameworks ابتدا در سال 2010 تاسیس شد و یکی از زیرمجموعه های شرکت Bethesda است.

طبق شایعات، به نظر می‌رسد که سونی درحال برنامه ریزی برای یک نمایش بزرگ مربوط به عناوین PS5 در تابستان آینده است. گزارش ها از این خبر می‌دهند که سونی قرار است تا این Showcase را قبل از E3 امسال در ماه ژوئن برگزار کند. به نظر می‌رسد که با این نمایش، سونی بالاخره خود را از کنسول نسل قبلی‌اش یعنیPS4  جدا کرده و تمرکزش را مستقیما و انحصارا بر روی PS5 و PSVR2 خواهد گذاشت.

شرکت Nintendo امسال در E3 حضور نخواهد داشت! البته که پیش از این نیز شایعات زیادی در اینباره وجود داشت اما حالا این خبر از سوی نینتندو بصورت رسمی تایید شده است. همچنین، این روزها خبرها و شایعات زیر و درشتی هم مبنی بر عدم حضور دو شرکت مایکروسافت و سونی در این نمایشگاه به گوش می رسد و کم کم این سوال پیش می‌آید که آیا در سال‌های آینده اصلا E3 وجود خواهد داشت؟

خبری خوب برای دوستداران فرنچایز پرطرفدار و قدیمی Mortal Kombat . به تازگی تایید شد که Mortal Kombat 12 در سال میلادی جاری منتشر خواهد شد.

شایعات به این اشاره دارند که عنوان امسال سری COD هم یک بازی از سری Modern Warfare خواهد بود. این بازی ابتدا قرار بود تا یک premium DLC برای ریبوت عنوان Modern Warfare 2 باشد اما به نظر می‌رسد بعدا به یک پروژه کامل تغییر پیدا کرد.

همزمان با انتشار تریلر جدید Resident Evil 4 Remake، مشخص شد که مود Mercenaries که در نسخه اصلی بازی هم موجود بود، در این ریمیک نیز وجود خواهد داشت. همچنین، یک نسخه دمو هم از این بازی به زودی در دسترس پلیرها قرار خواهد گرفت. درکنار این اطلاعات، مشخص شده است که یک نسخه VR از بازی هم در دست ساخت است که بصورت یک DLC رایگان برای PSVR2 عرضه خواهد شد.


در یوتیوب بینید

نماشا کنید

آپارات

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید