پادکست تحلیلی چالش قسمت هفتم
پادکست چالش

پادکست تحلیلی چالش قسمت هفتم

برنامه چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد.
این پادکست به صورت دو هفته یکبار به چالش های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد. آیا دوست دارید وارد یکی از بخش های اقتصاد بازی های رایانه ای در سطح جهان شوید؟پس دیگر وقت آن رسیده است که دیدمان را به این حوزه عوض کنیم و تنها از بازی های رایانه ای لذت نبریم ، بلکه یکی از تاثیر گذاران این صنعت در جهان شویم.
لطفا از طریق ایمیل رسمی برنامه به آدرس chalesh [-a-t-] gameemag.ir در ارتباط باشید و سوالات و موضوعاتی که دوست دارید در حوزه بازی های رایانه به پاسخ آن ها دست یابید، مطرح نمایید.

در این قسمت از برنامه چالش و در بخش اول، به سراغ شهاب کشاورز، مدیر انستیتو ملی بازیسازی که زیر مجموعه ای از بنیاد ملی بازی های رایانه ای است رفته ایم، ودر خصوص برنامه های آموزشی این انستیتو و همچنین دوره های جدید راه دور این موسسه آموزشی، صحبت کرده ایم. در این قسمت سعی کرده ایم که هر سوالی که در خصوص انستیو ملی بازیسازی مطرح بود، مطرح نماییم.

همچنین در بخش دوم این مصاحبه، به سراغ وهاب احمدوند، مدیر مرکز رشد بنیاد ملی بازی های رایانه ای، رفته ایم و در خصوص برنامه های مرکز رشد برای بازیسازان مستقل و همچنین رویداد Global game jam صحبت کرده ایم.

در این برنامه خواهید شنید:

پادکست تحلیلی چالش قسمت هفتم

مصاحبه جامع با مدیریت انستیتو، شهاب کشاورز

 اطلاعات کاملی از آموزش در انستیتو ملی بازیسازی

پادکست تحلیلی چالش قسمت هفتم مصاحبه کامل با وهاب احمدوند، مدیر مرکز رشد بنیاد ملی بازی های رایانه ای

 و بسیاری موارد دیگر که در طول این مصاحبه مطرح شده اند.

به شدت به شما پیشنهاد می کنم این مصاحبه جذاب را گوش دهید و لذت ببرید.

دانلود

علی ذاکری

علی ذاکری

منتقد - گیمر- بازیساز

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

11 + 1 =