چالش

پادکست تحلیلی چالش قسمت دهم

برنامه چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد.
این پادکست به صورت دو هفته یکبار به چالش های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد. آیا دوست دارید وارد یکی از بخش های اقتصاد بازی های رایانه ای در سطح جهان شوید؟پس دیگر وقت آن رسیده است که دیدمان را به این حوزه عوض کنیم و تنها از بازی های رایانه ای لذت نبریم ، بلکه یکی از تاثیر گذاران این صنعت در جهان شویم.
لطفا از طریق ایمیل رسمی برنامه به آدرس chalesh [-a-t-] gameemag.ir در ارتباط باشید و سوالات و موضوعاتی که دوست دارید در حوزه بازی های رایانه به پاسخ آن ها دست یابید، مطرح نمایید.

طبق خبری که تابحال شنیده اید، که در حال حاضر با برند Digital Dragon وارد عرصه پخش بازی های رایانه ای در عرصه بین المللی شده است، با اسپانسرینگ ، کافه بازار و و بکتوری اقدام به برگزاری رویداد بازیسازی یک ماهه ای کرده است. این رویداد بازیسازی به خاطر نوع خاص جوایز خود از بقیه مسابقات بازیسازی کشور متمایز شده است. به طوری که می توان شاخص ترین جایزه این رویداد را  ارایه 3 بازی برتر توسط بخش بین الملل در نمایشگاه گیمزکام و بالطبع آن، پیگیری توسط این شرکت با سابقه، جهت پخش قدرتمند این بازی ها در داخل و خارج کشور اشاره کرد.(البته این امتیازی است در که در اختیار تیم های برتر قرار خواهد گرفت و الزامی به همکاری با شرکت فن افزار وجود ندارد. توضیحات کامل در این مصاحبه داده شده است.)

در این قسمت چالش، که با حضور آقایان مدیر عامل و کسری تهرانی، دبیر این رویداد انجام پذیرفته است، سعی کردیم تمامی سوالات مدنظر نظر بازی سازان در خصوص این رویداد پاسخ داده شود.

به شما پیشنهاد می کنم به این پادکست گوش دهید و از طریق همین صفحه و همچنین ایمیل برنامه چالش و آدرس رسمی این رویداد به این آدرس، سوالات خود را مطرح فرمایید.

لینک دانلود چالش شماره دهم

دانلود

علی ذاکری

علی ذاکری

منتقد - گیمر- بازیساز