شما اینجا هستید: وی جی مگ > زیرخاکی > زیرخاکی | Sunset Riders
زیرخاکی

زیرخاکی | Sunset Riders


ابتدای دهه نود سال بسیار پر رونقی برای دستگاه های آرکید بود و حجم ساخت بازی برای این دستگاه ها نشان از موفقیت روزافزون این دستگاه ها بود. تقریبا تمام کمپانی های بزرگ آن روزها برای این دستگاه ها بازی میساختند و همین امر باعث رشد روزافزون محبوبیت این دستگاه ها بود. یکی از بازیهای موفق و بسیار جذاب آن روزها بازی Sunset Riders بود که در ایران با اسامی بسیاری شناخته میشد. کابویی ها، لوک خوش شانس دو نفره و بلوندی از جمله اسامی بودند که در کلوپ ها به این بازی گفته میشد.

این بازی در سال 1991 توسط Konami ساخته شد و توسط خود کونامی نیز برای دستگاه های آرکید سکه خور عرضه شد. بازی در غرب وحشی اتفاق می افتد و به جرات می توان آن را یکی از نیاکان بازی های کابویی امروزی مثل Red Dead دانست. Sunset Riders یک اکشن Run and Gun محض است و دوربین Side-Scrolling آن جذابت جالبی به آن بخشیده است. همچنین پلتفرمینگ بازی بسیار جذاب و جالب کار شده و چالشهای جالبی در بازی قرار گرفته است.

این باز در سال 1992 برای Sega Genesis منتشر و سال بعد نیز برای SNES عرضه شد و با بازخورد خوب منتقدین روبرو شد. در این بازی گیمر میتواست در نقش یک کابوی بلوند یا یک مکزیکی ظاهر شود و البته بازی هم به صورت دو نفره Co-Op قابل بازی بود هم به صورت Versus. در نسخه آرکید امکان بازی 4 نفره هم وجود داشت و انتخاب 4 نفر را برای انجام بازی مقدور میساخت.

در این زیر خاکی نگاهی داشته ایم به این بازی جذاب و زیبا و خاطره بازی کرده ایم با یکی از بازی های قدیمی جذاب و خاطره انگیز. شاید این روزها این بازی ها آنچنان جذاب به نظر نرسند ولی بسیاری از گیمرها با این بازیها خاطرات خوش دارند و برای آنها یادگار روزهای خوش سرزندگیست. همراه وی جی مگ باشید با زیر خاکی Sunset Riders.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

زیرخاکی | Sunset Riders
4.9 (97.42%) 31 votes

۲۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات