شما اینجا هستید: وی جی مگ > زیرخاکی > زیرخاکی | WWF WrestleMania
زیرخاکی

زیرخاکی | WWF WrestleMania


سال 1995 یکی از بهترین و خاطره انگیزترین بازیهای آرکید دنیا توسط Midway منتشر شد. بازی WWF WrestleMania که برای کنسولهای خانگی با اسم کامل WWF WrestleMania: The Arcade Game منتشر شد و البته در ایران آن را با نام بسیار سر راست کشتی کج میشناختند.

این بازی که در کلوپهای بازی بسیار محبوب بود و گیمرهای قدیمی و کلوپ بازهای آن زمان با آن بسیار خاطره دارند، توسط Midway برای دستگاه های آرکید ساخته شد و سپس توسط Sculptured Software برای بسیاری از کنسولهای آن زمان پورت شد. ناشر این بازی هم خود کمپانی Midway بود و البته بازی روی کنسولها خانگی توسط Acclaim انتشار یافت.

در این بازی کاراکترهای بسیار معروف سالهای اوج کمپانی WWE که در آن روزها WWF نامیده میشد قرار دارند. کاراکترهایی مثل The Undertaker و یا Shawn Michaels که روزگاری ستاره بی چون چرای کشتی کج بودند. اکشن تند و روان این بازی بسیاری از گیمرها را به خود جلب میکرد و همچنین وجود صحنه های فان و جذاب در این بازی باعث شده بود که گیمرهای کم سن و سال نیز با آن ارتباط خوبی برقرار کنند.

در این زیر خاکی گوشه ای از گیم پلی این بازی را برای شما نمایش داده ایم. و سعی شده تمام تمامی کاراگترهای بازی را برای شما به نمایش بگذاریم. همراه وی جی مگ باشید با زیر خاکی WWF WrestleMania.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

زیرخاکی | WWF WrestleMania
4.9 (98.75%) 16 votes

۱۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات