زیرخاکی

زیرخاکی – Genji: Days of the Blade

[namasha id=”f6L3i8M2″ responsive=”true”]

بعد از مدتها با یکی از آیتمهای قدیمی سایت برگشتیم. آیتم زیر خاکی که به Retro هم معروف هست. در این آیتم به مانند گذشته قصد داریم در مورد یک بازی قدیمی و فراموش شده صحبت کنیم. با این تفاوت که گیم پلی این بازی را هم برای شما به صورت همزمان اجرا میکنیم و در مورد آن برای شما صحبت میکنیم. همراه وی جی مگ باشید با سری جدید آیتم زیر خاکی.

بازی Genji: Days of the Bladed یکی از بازی های لانچ کنسول PS3ست. این بازی در سال 2006 برای کنسول PS3 به صورت اختصاصی عرضه شد. برای کسانی که به یاد دارند این بازی یکی از مورد انتظار ترین بازی های آن روزهای کنسول PS3 بود و سونی به این بازی نگاهی ویژه داشت. ولی شکست نه چندان دور از انتظار این بازی باعث شد که Genji: Days of the Blade به یکی از ضعیفترین بازی های لانچ کنسول PS3 تبدیل شود و هیچ ادامه ای برای این بازی ساخته نشود و به مرور از خاطره ها محو شود.

داستان بازی درادامه نسخه قبلی آن یعنی Genji: Dawn of the Samurai است و جریان 3 سال بعد از نسخه قبلی را نشان می دهد. هنگام نمایش این بازی در E3 2006 تهیه کننده بازی گفت که در این بازی سعی شده از جنگهای اصیل و واقعی ژاپن باستان استفاده شود و تمامی لوکیشنها در معابد قدیمی و سنتی این کشور است. بعد از گفتن این جمله توسط تهیه کننده به ناگه یک خرچنگ بزرگ در  صفحه ظاهر شد و گیمی که در حال بازی بود شروع به مبارزه با آن کرد و این مساله تمامی صحبتهای تهیه کننده راجع به ژاپن باستان را تحت الشعاع قرار داد.

در این زیر خاکی حدود نیم ساعت از گیم پلی بازی را برای شما نمایش داده ایم. همراه وی جی مگ باشید با Genji: Days of the Blade .


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

26 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

چهارده − 13 =