تریلر گیم پلی

تریلرهای Death Stranding در TGS 2019 را تماشا کنید

طبق صحبتهایی که از قبل توسط  Hideo Kojima انجام شده بود، نمایش جامعی از گیم پلی بازی Death Stranding در نمایشگاه TGS 2019 نشان داده شد. در این نمایش که حدود 50 دقیقه طول کشید، گیم پلی بازی به صورت کامل نشان داده شد و خود کوجیما نیز بازی را انجام میداد. در این تریلر با روند گیم پلی بازی و مکانیکهای آن بیشتر آشنا می شوید. آیا این بازی و نمایش آن انتظارات شما را برآورده خواهد کرد؟

دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360


همچنین تریلری با نام Briefing از این بازی نمایش داده شد که داستان بازی را کمی بازگو میکند و در آن به توضیح در مورد کلیات داستان بازی می پردازد. به نظر می رسد سوژه کلی این بازی نیز همانند MGS برای نجات انسانیت و یا در واقع آمریکا از دست یک نیروی خلافکار باشد.

بازی Death Stranding بی شک یکی از بازی های مورد انتظار این روزهاست و این بازی هشتم نوامبر برای PS4 در دسترس خواهد. شایعاتی مبنی بر عرضه این بازی روی PC نیز شنیده میشد که هنوز هم ابهام در مورد صحت آن وجود دارد. دیدن این تریلر و البته گیم پلی بازی را از دست ندهید.

دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

10 − 9 =

  • آقا میثم(آقای قربانی،چی صدا کنم تورو؟! تو که از گل بهتری :)با کدوم راحت تری؟)نظر کلی شما درباره این بازی چیه؟!انتظارات رو برآورده کرده یا نه؟من میخوام پیش خریدش کنم نظرتون چیه؟امیدوارم پشیمون نشم…

    پ.ن:آقا میثم شما تو کار گیفت کارت هم هستید آیا؟!

    • من بازی نکردم اینو. بازی طرفدارای خاص خودشو داره. من هیچ نظری نمیتونم بدم. نقد بازی که ارش نوشته به اندازه ای گویا هست که بتونی بازیو انتخاب کنی. خصوصا اینکه سبکی هست که آرش زیاد بازی میکنه و بهتر میتونه نظر بده.
      من در مورد بازی ای که نکردم هیچ نظری ندارم. ؛)