تریلر اخبار بازی

تماشا کنید: اطلاعاتی جدید از حالت بتل رویال بازی Battlefield 5

وی جی مگ: دو شرکت EA و DICE تریلری از بازی اول شخص در حال ساخت خود منتشر کردند که اطلاعاتی از حالت بتل رویال 5 را به اشتراک می‌گذارد.

به گزارش وی جی مگ، پیش از آن که به بررسی ویژگی‌های حالت بتل رویال بازی Battlefield 5 تحت عنوان برسیم، مشخص شد بخش چند نفره این بازی اول شخص نظامی از هشت حالت مختلف برخوردار است. حالت بتل رویال یا از شانزده تیم چهار نفره پشتیبانی می‌کند. بدین صورت همان‌طور که انتظار می‌رفت بخش بتل رویال Battlefield 5 مجموعا 64 پلیر را درون خود جای می‌دهد و آن‌ها در بزرگ‌ترین نقشه تاریخ Battlefield علیه یکدیگر به مبارزه خواهند پرداخت. این نقشه لبریز از ساختمان‌های تخریب‌پذیر، اسلحه‌ها و وسایل نقلیه خواهند بود.

به‌علاوه در این تریلر سازندگان بازی مدعی می‌شوند هشت محیط مربوط به حالت بخش چندنفره بازی Battlefield 5 بوده و پیش از این در عنوان دیگر دیده نشدند. نمایش برخی از تغییرات اعمال شده هم‌چون Squad Play، گان‌پلی و مواردی از این قبیل، دیگر بخش‌های این تریلر را تشکیل می‌دهد. عنوان Battlefield 5 در تاریخ 20 نوامبر 2018 (29 آبان 97) برای سه پلتفرم XBOX ONE، PS4 و PC عرضه خواهد شد.


دانلود با کیفیت 1080p