شما اینجا هستید: وی جی مگ > آنباکسینگ > آنباکسینگ Kratos Neca Statue
آنباکسینگ

آنباکسینگ Kratos Neca Statue


بعد از مدتها با یک آنباکسینگ دیگر یا همان جعبه گشایی در خدمت شما هستیم. این بار نیز همانند آنباکسینگهای قبلی به سراغ یکی دیگر از فیگور های GOD of War رفته ایم. البته این فیگور به صورت ثابت نیست و جزو اکشن فیگورها قرار میگیرد. تندیس مفصل دار یا اکشن فیگور Kratos از شرکت Neca چیزی ست که به سراغ آن رفته ایم. همراه وی جی مگ باشید با این آنباکسینگ.

شرکت Neca یکی از تولید کنندگان معروف و اصلی فیگورها و اکشن فیگورها در دنیای بازی های ویدئویی ست. این شرکت آمریکایی سالهاست که در زمینه ساخت اکشن فیگور فعالیت دارد و اینبار یکی از اکشن فیگورهای 7 اینچی جذاب این شرکت Neca به دست ما رسیده است.

اکشن فیگور کریتوس با 36 مفصل متحرک قابلیت این را دارد که در هر حالی و برای هر نوع دکوری مورد استفاده قرار بگیرد. ما این فیگور بسیار جذاب را برای شما آنباکسینگ کرده ایم تا اگر مایل به خرید آن هستید راحت تر انتخاب کنید. همراه وی جی مگ باشید. (Kratos Neca Statue)


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

آنباکسینگ Kratos Neca Statue
4.9 (98.18%) 11 votes

۱۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات