شما اینجا هستید: وی جی مگ > VGMAG Plus > VGMAG PLUS شماره 10
VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 10


یک هفته دیگر گذشت و یک بخش دیگر از وی جی مگ پلاس را برای شما آماده کرده ایم. در این هفته بخش جدید را نیز به وی جی مگ پلاس اضافه کرده ایم. علاوه بر معرفی فیلم و سریال و انیمیشن تصمیم گرفتیم که هر هفته در صورت امکان  یک انیمه نیز برای شما معرفی کنیم. همراه وی جی مگ باشید با VGMAG Plus 10.

یکی از فیلمهای موفق چند سال اخبر که به صورت سریالی ساخته می شود، این هفته با کیفیت خوب در دسترس قرار گرفت و میتوانید از دیدن آن لذت ببرید. فیلمی که پندین سال است با بازی تام کروز همیشه جزو فیلمهای خوش فروش و خوش ساخت می باشد  نسخه آخر آن نیز بسیار موفق از آب در آمده است. در این قسمت از وی جی مگ پلاس یک بازی موبایلی ایرانی نیز برای شما معرفی کرده ایم. بازی ای که علاوه بر بازی به فرهنگ کتابخوانی نیز کمک می کند. این هفته نیز با ما باشید و با نظرات خوب خود، ما را در بهتر کردن آیتم وی جی مگ پلاس بازی کنید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

VGMAG PLUS شماره 10
5 (100%) 14 vote[s]

۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات