VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 12


یک هفته دیگر و یک VGMAG Plus دیگر از سایت وی جی مگ. باز هم با شما هستیم با پیشنهادهای جذابی که میتواند هفته پیش روی شما را به بهترین نحو پر کند. پیشنهادهایی که شامل کتاب، فیلم، انیمه و … می شود و قصد دارد بهترین لحظات را برای شما رقم بزند.

یکی از پر سر و صداترین فیلمهای این روزها سوژه این هفته وی جی مگ پلاس است. فیلمی که نسخه بلوری آن لو رفته است و هم اکنون روی نت پخش شده است. البته که سازندگان این فیلم با انتشار بیانه هایی این موضوع را محکوم کرده اند. در این قسمت یکی از انیمه های جذاب این سالهای اخیر را نیز معرفی کرده ایم. انیمه ای که چند سالیست منتشر می شود و بسیار جذاب است.

در این هفته  طبق گذشته یک سریال جذاب نیز برای شما معرفی کرده ایم. اگر با ژانر ترس میانه ی خوبی دارید می توانید از دیدن این سریال جذاب لذت ببرید. سریالی که نمرات خوبی را دریافت کرده و جزو پربیننده ترین سریالهای این روزهاست.

در بخش معرفی بازی PC نیز به سراغ یک بازی جذاب و Old School رفته ایم. بازی ای که ظاهر آن به سبک بازی های قدیمیست ولی یک بایز به روز و مدرن است و می تواند مدتها شما را سرگرم کند. با وی جی مگ پلاس شماره 12 همراه وی جی مگ باشید و ما را از نظرات خودتان محروم نکنید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

18 + 9 =