شما اینجا هستید: وی جی مگ > VGMAG Plus > VGMAG PLUS شماره 17
VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 17


وارد دومین هفته سال جدید میلادی شدیم و همچنان برخی از سایتهای خبری و برخی کشورها در دوران تعطیلات کریسمس به سر میبرند. ولی اوضاع مدیا و تفریحات در این روزها خوب است و وی جی مگ پلاس نیز این کمک را به شما می کند تا با مدیای مناسبی روزهای خود را سپری کنید. همراه وی جی مگ باشید با VGMAG Plus 17.

در وی جی مگ پلاس این هفته یک کتاب تاریخی را برای شما معرفی کرده ایم. کتابی از یک نویسنده نام آشنا که کتابهای تاریخی زیادی از وی منتشر شده است. خواندن این کتاب را از دست ندهید. همچنین در بخش انیمیشن یک سریال انیمیشنی برای شما معرفی کرده ایم. یک انیمیشن جذاب از دیزنی که هم برای بزرگسالان و هم برای نوجوانان میتواند جذاب و دیدنی باشد.

بخشهای بازی PC و موبایل نیز همانند هر هفته در این قسمت هم گنجانده شده اند پس همراه وی جی مگ باشید با هفدهمین وی جی مگ پلاس.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

VGMAG PLUS شماره 17
5 (100%) 5 votes

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات