VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره دو


از هفته گذشته آیتم جدیدی روی سایت وی جی مگ برای ما همراهان همیشگی منتشر می شود که علاوه بر های ویدئویی به مولفه های دیگر سرگرمی و هنری نیز می پردازد. این آیتم Plus نام دارد و این هفته نیز همانند هفته گذشته با این آیتم جذاب در خدمت شما هستم. همراه ما باشید با Plus 2.

بعد از بازخوردهای خوبی که از قسمت اول این سری آیتم گرفتیم تصمیم بر این شد تا از این پس با قدرت بیشتری در این آیتم حاضر شویم. در شماره دوم وی جی مگ پلاس همانند قسمت اول یک کتاب جالب و خواندنی را برای شما معرفی کرده ایم. کتابی که با خواندن آن را با توجه به فان و جالب آن به شما توصیه میکنیم.

همچنین در این هفته از قافل نشده ایم و یکی از فیلمهای جذابی که در این چند وقت اخیر منتشر شده است را برای شما معرفی کرده ایم. فیلمی که تمامی بازیگران اصلی آن زن هستند و دیدن آن با توجه به سابقهاین فیلم بسیار جذاب است. در بخش سریال نیز یک سریال چند قسمتی ولی دیدنی را پوشش داده ایم تا با آن بیشترآشنا شوید. اگر دیدن بازیگران کشتی کج کار در فیلمها و سریالها شما را به وجد می آورد دیدن این سریال بسیار بریا شما لذت بخش خواهد بود.

یکی از بخشهای جدا نشدنی وی جی مگ پلاس نیز معرفی بازی ست. بازی هایی که کمتر به آنها توجه می شود ولی بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند و انجام آنها به شدت توصیه می شود. این هفته نیز یکی دیگر از این بازی ها را برای شما معرفی کرده ایم. نسخه اول این بازی سال گذشته برای کنسول PS4 و اعضای Plus رایگان شده بود و نسخه دوم آن نیز به تازگی منتشر شده است. همراه وی جی مگ باشید با VGMAG Plus 2.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

6 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

عالی :yes: :yes: :yes:

mehdi0jr

دمتون گرم واقعا برنامه جالبیه

اشکان

این وی جی مگ پلاس واقعا جاش خالی بود. خوبیش اینه که شما به نظر چیزایی و که دیدین و تجربه کردین و پیشنهاد میدین نه مثل بعضی ها …..

محمد طالبیان

حالا اگر عمری باشه در قسمت‌های بعدی پیشنهاد‌های بیشتری رو آماده می‌کنیم

zadboom

سلام با تشکر از اجراى خوب آقاى طالبیان و پیشنهاداى خوبشون دوتا چیز میخواستم بگم یکى اینکه چون اکثر مخاطباى سایت و کلا سایتاى گیمینگ تو رنج سنى نوجوان هستن اینجور برنامه هاى خشک و خالى که فقط یه نفر مثه برنامه هاى صدا و سیما براشون حرف بزنه (هرچند حرف حساب هم بزنه مثه آقاى طالبیان و هرچند وله باشه کلش ) جذابیت نداره. یکم ازون پرده سبز فاصله بگیرید، روى مبل بشینید و با یه نفر دیگه به شکل یه گفتگوى صمیمى راجب پیشنهاداتون حرف بزنید و یا روى یه صندلى بشینید و با یه نفر پشت صحنه… Read more »