VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 20


آخرین هفته بهمن ماه رسید و این آخرین جمعه برج 11 سال 1397  است. در این هفته نیز مدیای خوبی برای لذت بردن منتشر شد. از انیمیشن گرفته تا بازی های PC و فیلم سینمایی. پس برای هفته پیش رو میتوانید از این مدیا لذت ببرید. همراه وی جی مگ باشید با VGMAG PLUS 20.

قبل از هر چیزی حادثه تروریستی زاهدان را به تمامی مردم ایران تسلیت میگوییم. و امیدواریم روزی تروریست و اشاعه دهندگان تروریست از ایران و دنیا برچیده شوند.

در این هفته در وی جی مگ پلاس یک فیلم ورزشی جذاب را برای شما معرفی کرده ایم که خاطرات گذشته را برای طرفداران فیلمهای راکی زنده میکند. همچنین انیمیشن بسیار جذابی این روزها با کیفیت عالی در دسترس قرار گرفته و در ادامه قسمت اول همین انیمیشن منتشر شده است ولی با داستانی متفاوت. دیدن این انیمیشن را نیز به شدت توصیه می کنیم.

در بخش بازی بزرگ یکی از بازی های موفق این روزها را معرفی کرده ایم. بازی‌ای که با عرضه شدن آن خاطرات بسیاری زنده شد. نمرات نسخه جدید این بازی نیز بسیار بالا شده و ارزش آن را دوبرابر میکند. بازی موبایل این هفته نیز یک بازی بسیار جذاب و در سبک ادونچر با گرافیکی جالب و دیدنیست و علاقه مندان به این سبک را بسیار سرگرم خواهد کرد. خصوصا اینکه این بازی رایگان است.

در بخش کتاب نیز به سراغ یک کتاب جالب  تاریخی رفته ایم و خواندن آن را به تمامی کتاب خوانان توصیه میکنیم. پس همراه  ما باشید. این شما و این وی جی مگ پلاس 20 از سایت وی جی مگ.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • سلام لطفا یک ویژه برنامه برای مترو بزارین که ۱و۲ ریمستر یا نسخه اصلیش زیر خاکی و ۳ رو باهن تو یک روز بزارین