VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 21

VGMAG Plus 21

به آخرین ماه سال 1397 رسیدیم و با بیست و یکمین قسمت از مجله هفتگی VGMAG Plus در خدمت شما هستیم. مجله ای که برای شما ساخته می شود و قصد دارد در ساخت بهترین لحظات به شما کمک کند. همراه وی جی مگ باشید با VGMAG Plus 21 و پیشنهادهای جذاب این هفته.

در وی جی مگ پلاس این هفته یک کتاب بسیار جذاب و برنده جایزه نوبل ادبیات را برای شما معرفی کرده ایم. کتابی از نویسنده روسی که فیلمی هم از این کتاب با بازی عمر شریف ساخته شده. به طور قطع یکی از رمانهای بسیار جذابی ست که آن را نباید از دست بدهید.

در بخش فیلم و انیمیشن هم این هفته نیز دو آیتم بسیار جذاب را برای شما معرفی کرده ایم که ارزش دیدن بسیار بالایی دارند. و اما این هفته چند بازی بسیار خوب منتشر شدند و در دسترس قرار گرفته اند. یکی از این بازی ها در سبک خودش سالهاست بی رقیب مانده و همراه با نسخه معمولی نسخه VR آن نیز معرفی شده است که بازی کردن آن بسیار لذت بخش است. همچنین در بخش بازی موبایل یک بازی امتیازی و رکوردی را انتخاب کرده ایم. بازی ای که میتواند در اوقات بیکاری  و کوتاه با انجام آن دقت و تمرکز اعصاب خود را بسنجید و هم روی ios و android از آن لذت ببرید.

 پس همراه وی جی مگ باشید با بیست و یکمین وی جی مگ پلاس.(VGMAG Plus 21)


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید