شما اینجا هستید: وی جی مگ > VGMAG Plus > VGMAG PLUS شماره 22
VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 22


لحظه لحظه به پایان سال نزدیک می شویم. هفته دوم اسفند 97 و یک وی جی مگ پلاس دیگر. در این هفته نیز مدیای قابل توجهی برای شما در نظر گرفته ایم تا باز هم در هفته پیش رو بتوانید بهترین لحظات را برای خود بسازید. همراه وی جی مگ باشید با VGMAG PLUS 22.
در وی جی مگ پلاس این هفته یکی از بازیهای بسیار جذاب این روزها را برای شما معرفی کرده ایم. بازی ای که نسخه PC آن به عنوان یک بنچمارکر جدید در این روزها استفاده میشود و برخی حتی آن را جایگزینی برای سری Crysis می دانند. در بخش بازی موبایل هم یک بازی با نمک و امتیازی-رکوردی را برای شما معرفی کرده ایم.
در بخش انیمشین یکی از بهترین انیمیشنهای جدید این روزها را نمایش داده ایم. انیمیشنی که به صورت سریالی منتشر می شود و البته اصلا برای افراد زیر 15 سال مناسب نیست. ولی دیدن آن را به تمامی انیمیشن دوستان توصیه میکنیم.
فیلم و سریال نیز جزوی از برنامه این هفته هست و یک فیلم و یک سریال بسیار جذاب را برای شما معرفی کرده ایم. همراه وی جی مگ باشید با وی جی مگ پلاس 22. (VGMAG PLUS 22)


VGMAG PLUS شماره 22
5 (100%) 12 votes

۱۰ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات