VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 22


لحظه لحظه به پایان سال نزدیک می شویم. هفته دوم اسفند 97 و یک دیگر. در این هفته نیز مدیای قابل توجهی برای شما در نظر گرفته ایم تا باز هم در هفته پیش رو بتوانید بهترین لحظات را برای خود بسازید. همراه وی جی مگ باشید با 22.
در این هفته یکی از بازیهای بسیار جذاب این روزها را برای شما معرفی کرده ایم. بازی ای که نسخه PC آن به عنوان یک بنچمارکر در این روزها استفاده میشود و برخی حتی آن را جایگزینی برای سری Crysis می دانند. در بخش بازی موبایل هم یک بازی با نمک و امتیازی-رکوردی را برای شما معرفی کرده ایم.
در بخش انیمشین یکی از بهترین انیمیشنهای این روزها را نمایش داده ایم. انیمیشنی که به صورت سریالی منتشر می شود و البته اصلا برای افراد زیر 15 سال مناسب نیست. ولی دیدن آن را به تمامی انیمیشن دوستان توصیه میکنیم.
فیلم و سریال نیز جزوی از برنامه این هفته هست و یک فیلم و یک سریال بسیار جذاب را برای شما معرفی کرده ایم. همراه وی جی مگ باشید با وی جی مگ پلاس 22. ( 22)


میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

10 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رفیق امیر علی

سلام
میثم ابن ایتم از حالت رسمی و خشک در بیارید کمی طنز و شوخی چاشنی هم بهش اضافه کنید صد درجه که قبلا در سایت بود جذاب بود یک سری تغییرات در این ایتم اعمال کنید و خود شما هم در کنار محمد حضور داشته باشید و ایتم خوب است جذاب ترش کنید با تشکر

رفیق امیر علی

اها اوکی :yes:
میثم سایت همسایه هم اگر دیده باشی یک ایتم شبیه این دارن که موقع اجرا جدی هستند ولی شوخی و خنده در ویدئو با هم دارند ک

بی دندون

اقا انیمه های توپ ژاپنی مثل افسانه سه برادر نبرد تایتان ها معرفی کنید
ممنون

جواد

در مورد بازی مترو به عنوان کسی که تا به اینجا نزدیک به 30 ساعت این بازیو پلی کردم باید بگم بازی واقعا جذابه….گرافیک زیبا و چشم نوازش…محیط های پرجزییات و متنوع ….گیم پلی نفسگیر (توی درجه سختی hardcore ) و جذاب….دیالوگای احساسی و عمیق…اینا همه توی یک بازی اونم این روزا که همه سیاست پولی رو در پیش گرفتن واقعا کم پیدا میشه

علی

خیلی خوبه این ویگو مورتنسن خدایی آکادمی یه جایزه بهش بدهکاره یعنی اسیر لهجه ایتالیاییش شدم 😀

توو قول های شرقی هم لهجه روسیش عالی بود خیلی بازیگر بی حاشیه و خوبیه :inlove:

gamer555

ممنون بابت آیتم و پیشنهادات

Carlito 7

خیلی عالی :beauty: :beauty:

Carlito 7

چقدر سایت زیبا شده نوار رنگ قرمز رابه آبی تغییر دادید 😎 😎