VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 22


لحظه لحظه به پایان سال نزدیک می شویم. هفته دوم اسفند 97 و یک وی جی مگ پلاس دیگر. در این هفته نیز مدیای قابل توجهی برای شما در نظر گرفته ایم تا باز هم در هفته پیش رو بتوانید بهترین لحظات را برای خود بسازید. همراه وی جی مگ باشید با VGMAG PLUS 22.
در وی جی مگ پلاس این هفته یکی از بازیهای بسیار جذاب این روزها را برای شما معرفی کرده ایم. بازی ای که نسخه PC آن به عنوان یک بنچمارکر جدید در این روزها استفاده میشود و برخی حتی آن را جایگزینی برای سری Crysis می دانند. در بخش بازی موبایل هم یک بازی با نمک و امتیازی-رکوردی را برای شما معرفی کرده ایم.
در بخش انیمشین یکی از بهترین انیمیشنهای جدید این روزها را نمایش داده ایم. انیمیشنی که به صورت سریالی منتشر می شود و البته اصلا برای افراد زیر 15 سال مناسب نیست. ولی دیدن آن را به تمامی انیمیشن دوستان توصیه میکنیم.
فیلم و سریال نیز جزوی از برنامه این هفته هست و یک فیلم و یک سریال بسیار جذاب را برای شما معرفی کرده ایم. همراه وی جی مگ باشید با وی جی مگ پلاس 22. (VGMAG PLUS 22)


میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۱۰ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • سلام
    میثم ابن ایتم از حالت رسمی و خشک در بیارید کمی طنز و شوخی چاشنی هم بهش اضافه کنید صد درجه که قبلا در سایت بود جذاب بود یک سری تغییرات در این ایتم اعمال کنید و خود شما هم در کنار محمد حضور داشته باشید و ایتم خوب است جذاب ترش کنید با تشکر

  • اقا انیمه های توپ ژاپنی مثل افسانه سه برادر نبرد تایتان ها معرفی کنید
    ممنون

  • در مورد بازی مترو به عنوان کسی که تا به اینجا نزدیک به ۳۰ ساعت این بازیو پلی کردم باید بگم بازی واقعا جذابه….گرافیک زیبا و چشم نوازش…محیط های پرجزییات و متنوع ….گیم پلی نفسگیر (توی درجه سختی hardcore ) و جذاب….دیالوگای احساسی و عمیق…اینا همه توی یک بازی اونم این روزا که همه سیاست پولی رو در پیش گرفتن واقعا کم پیدا میشه

  • خیلی خوبه این ویگو مورتنسن خدایی آکادمی یه جایزه بهش بدهکاره یعنی اسیر لهجه ایتالیاییش شدم 😀

    توو قول های شرقی هم لهجه روسیش عالی بود خیلی بازیگر بی حاشیه و خوبیه :inlove: