VGMAG Plus

VGMAG PLUS 24


آخرین جمعه سال 1397 و آخرین در سال 1397. با تعدادی پیشنهاد جذاب و دیدنی از دنیای گیم و فیلم و البته کتاب در خدمت شما هستیم.همراه ما باشید( 24)

در آخرین قسمت از کتابی را معرفی کرده ایم که یکی از بهترینها در سبک خودش است و برنده جایزه نوبل در سال 1982 شده است. کتابی که اگر آن را تا به حال نخوانده اید حتما در برنامه خود قرار دهید تا یکی از بهترین ها را از دست ندهید.

بخش فیلم و بازی موبایل و بازی PC نیز در این شماره گنجانده شده است. که به طور قطع می توانند یک هفته بسیار جذاب را برای شما بسازند. همراه وی جی مگ باشید با آخرین سال 1397 در آخرین جمعه سال.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

از به اشتراک بگذارید :))
میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Mortezaa

پیشنهاد ویژه ی عید: تماشای گیم آو ترونز، تماشای دوباره ی گیم آو ترونز، فک کردن به اینکه چی میشه آخرش، و تماشای دوباره ی گیم آو ترونز.

محمد جواد محمدی

کاملا باهات موافقم میتونه از بهترین ایده ها برای گذروندن عید باشه، و من از الان شروع کردم و برای چهارمین بار از فصل اول دارم میبینم سریال رو. البته من یه چیزی رو هم اضافه کنم : کتاب الکترونیکی (نه فیزیکی! چون پر و بال داستان رو بخاطر مجوز زدن) نغمه ای از یخ و آتش رو هم بخونید و با جنبه ها و جزئیات بیشتری از داستان این دنیای بزرگ آشنا بشید.
وی جی مگ پلاس این شماره هم خوب بود خسته نباشید. هر چند انتظار داشتم به مناسبت آخر سال ویژه تر از قبل باشه این شماره.