VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره سه


یک جمعه دیگر از راه رسید و یک شاره از مجله VGMAG Plus را برای شما آماده کرده ایم. در این شماره یک بخش به بخشهای قبلی اضافه شده است. در این شماره همانند گذشته به معرفی یک کتاب پرداخته ایم. کتابی که قبلا در ویژه برنامه عید نوروز آن را معرفی کرده بودیم ولی با توجه به ارزش این کتاب باز هم آن را برای شما معرفی کردیم. همراه وی جی مگ باشید با  VGMAG Plus Episode 3.

در بخش فیلم این هفته به سراغ یک فیلم از ژانر ترسناک رفته ایم. فیلمی که با توجه به بودجه آن فیلم موففقی بوده و همچنین با توجه به نوع ترسی که به بیینده القا می کند ارزش دیدن دارد. هنرپیشه های بزرگی در این فیلم حضور ندارند ولی با توجه به ساخت و نوع روایت داستانی این فیلم ارزش دیدن این فیلم بالاست. همچنین در بخش سریال این هفته به سراغ مینی سریالی جذاب و البته موفق رفته ایم. و بر خلاف فیلم معرفی شده در این سریال چندین بازیگر معروف و البته اسکار گرفته بازی کرده اند.

در بخش بازی ها این هفته بازی های موبایل هم اضافه شده است که از این به بعد هر هفته یک بازی موبایلی جذاب و ارزشمند را برای شما معرفی میکنیم. و در اولین قسمت از معرفی بازی موبایل به سراغ یک بازی موبایلی پازل و جذاب رفته ایم. بازی ای که متای 89 آن روی iOS نشان از کیفیت بسیار بالای آن دارد. این بازی هم برای iOS و هم برای Android در دسترس است و یمتوانید از انجام آن لذت ببرید. همچنین یک بازی جدید و جذاب نیز در این قسمت معرفی کرده ایم تا بتوانید از بازی کردن آن لذت ببرید. قسمت سوم وی جی مگ پلاس تقدیم شما همراهان همیشگی وی جی مگ. این شما و این سومین قسمت از وی جی مگ پلاس.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • خوشم میاد فرهنگ سامورایی ها در محمد طالبیان نفوذ کرده
    کتاب هم که معرفی میکنه کتابش سامورایی خخخخ 😀 :rotfl:
    ایتم عالی ولی وقتش کم که باید زیادش کنید ممنون

  • سریال Patrick Melrose خیلی سریال عالی بازیگرانش هم در در بالاترین سطح هستند به ویژه بندیکت که بازیش فوق العاده است :yes: :yes: