شما اینجا هستید: وی جی مگ > VGMAG Plus > VGMAG PLUS شماره سه
VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره سه


یک جمعه دیگر از راه رسید و یک شاره از مجله VGMAG Plus را برای شما آماده کرده ایم. در این شماره یک بخش به بخشهای قبلی اضافه شده است. در این شماره همانند گذشته به معرفی یک کتاب پرداخته ایم. کتابی که قبلا در ویژه برنامه عید نوروز آن را معرفی کرده بودیم ولی با توجه به ارزش این کتاب باز هم آن را برای شما معرفی کردیم. همراه وی جی مگ باشید با  VGMAG Plus Episode 3.

در بخش فیلم این هفته به سراغ یک فیلم از ژانر ترسناک رفته ایم. فیلمی که با توجه به بودجه آن فیلم موففقی بوده و همچنین با توجه به نوع ترسی که به بیینده القا می کند ارزش دیدن دارد. هنرپیشه های بزرگی در این فیلم حضور ندارند ولی با توجه به ساخت و نوع روایت داستانی این فیلم ارزش دیدن این فیلم بالاست. همچنین در بخش سریال این هفته به سراغ مینی سریالی جذاب و البته موفق رفته ایم. و بر خلاف فیلم معرفی شده در این سریال چندین بازیگر معروف و البته اسکار گرفته بازی کرده اند.

در بخش بازی ها این هفته بازی های موبایل هم اضافه شده است که از این به بعد هر هفته یک بازی موبایلی جذاب و ارزشمند را برای شما معرفی میکنیم. و در اولین قسمت از معرفی بازی موبایل به سراغ یک بازی موبایلی پازل و جذاب رفته ایم. بازی ای که متای 89 آن روی iOS نشان از کیفیت بسیار بالای آن دارد. این بازی هم برای iOS و هم برای Android در دسترس است و یمتوانید از انجام آن لذت ببرید. همچنین یک بازی جدید و جذاب نیز در این قسمت معرفی کرده ایم تا بتوانید از بازی کردن آن لذت ببرید. قسمت سوم وی جی مگ پلاس تقدیم شما همراهان همیشگی وی جی مگ. این شما و این سومین قسمت از وی جی مگ پلاس.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

VGMAG PLUS شماره سه
5 (100%) 14 votes

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات