VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 4


با شماره چهارم از VGMAG Plus در این هفته نیز همراه شما هستیم. پلاس مجموعه ای از پیشنهادات خوب و به روز برای مدیای شماست که هر هفته سعی دارد شما را با به روز ترین و یا مفید ترین مولتی مدیا آشنا کند. هر هفته برای شما یک کتاب یک فیلم یک سریال یک بازی و یکی بازی کنسولی یا و … را معرفی می کند. همراه وی جی مگ باشید با  VGMAG Plus 4.

در بخش فیلم این هفته باز هم به سراغ یک فیلم از ژانر رفته ایم. البته با این تفاوت که ترس در این فیلم با توجه به المانهای غیر انسانی درست می شود. یک فیلم با سابقه ای قدیمی و طولانی که تحت سری ی ساخته می شود. با توجه به بصری این فیلم بسیار جذاب خواهد بود. همچنین سریال معرفی شده در این هفته نیز در ژانر ترس قرار دارد و بر اساس آثار مختلف استفانن کینگ نویسنده معروف ژانر ترس ساخته شده. یک سریال کم ستاره ولی جذاب که میتواند ساعتها شما را سرگرم کند.

بازی موبایل این هفته که برای شما معرفی خواهیم کرد بسیار جذاب و دیدنی و البته شنیدنیست. یک بازی که با همراه است و می تواند بسیاری از مواقع با ریتم و بیت خود شما را سرگرم کند. موسیقی های به روز و جذاب و شنیدنی که هم حال و هوای شما را عوض می کند و هم بازی کردن را برایتان لذت بخش تر میکند.  بازی غیر موبایلی این هفته نیز یک بازی جذاب و البته کم توجه شده است که بعد از انجام آن به قدرت بازی های ساده و البته گروهی پی خواهید برد. این بازی اقدر سرگرم است که شما و افراد خانواده را می تواند ساعتها در گیر خود کند و محیط فان و زیبای آن شما را جذب خود خواهد کرد.

همراه وی جی مگ باشید با چهارمین قسمت از وی جی مگ پلاس و پیشنهادهای آن.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۸ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • سلام . خسته نباشید.اگه امکانش باشه یه قسمتش علاوه بر فیلم و سریال به معرفی انیمیشن اختصاص بدید.

 • سلام
  اگر اهل کتاب فانتزی هستید حتما کتاب های تالکین رو بخونین ترجمه نشر روزنه عالیه تو سایت اراد هم همه چیز رو دربارش زده هم ترتیب خوندشم

 • آقا منم می خواستم چند تا کتاب خدمت تون معرفی کنم
  کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی
  ۲کتاب جزء از کل استیو تولتر
  ۳کتاب هنر ژرف اندیشیدن عادل فردوسی پور
  ۴کتاب فوتبال علیه دشمن عادل فردوسی پور و ……

  • فردوسی پور که نویسنده این کتاب ها نیست.صرفا مترجمه.جوری هم همه جا از این کتاب ها تعریف میکنه انگار فقط خودش ترجمه کرده،در صورتی ترجمه این کتاب ها کار یه تیم چند نفره بوده!

 • سلام.خسته نباشید همگی کارکنان سایت خوب وی جی مگ…

  آقا یا یه بخش موزیک اضافه کنید یا تو برنامه بعدی گوش دادن آلبوم ابراهیم آقا چاوشی رو پیشنهاد بدید به ملت 😀

  • موزیک دردسرهای خاص خودشو داره. حساسیتهای ارشاد روی موزیک خیلی زیاده و ترجیح میدیم سمت موسیقی زیاد نریم. یه جورایی خط قرمزه. ما هم دنبال دردسر نیستیم. پوزش از همه.