VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 4


با شماره چهارم از مجله VGMAG Plus در این هفته نیز همراه شما هستیم. وی جی مگ پلاس مجموعه ای از پیشنهادات خوب و به روز برای مدیای شماست که هر هفته سعی دارد شما را با به روز ترین و یا مفید ترین مولتی مدیا آشنا کند. هر هفته برای شما یک کتاب یک فیلم یک سریال یک بازی موبایل و یکی بازی ی یا پی سی و … را معرفی می کند. همراه وی جی مگ باشید با  4.

در بخش فیلم این هفته باز هم به سراغ یک فیلم از ژانر ترسناک رفته ایم. البته با این تفاوت که ترس در این فیلم با توجه به المانهای غیر انسانی درست می شود. یک فیلم با سابقه ای قدیمی و طولانی که تحت سری جدیدی ساخته می شود. با توجه به جلوه های ویژه بصری این فیلم بسیار جذاب خواهد بود. همچنین سریال معرفی شده در این هفته نیز در ژانر ترس قرار دارد و بر اساس آثار مختلف استفانن کینگ نویسنده معروف ژانر ترس ساخته شده. یک سریال کم ستاره ولی جذاب که میتواند ساعتها شما را سرگرم کند.

بازی موبایل این هفته که برای شما معرفی خواهیم کرد بسیار جذاب و دیدنی و البته شنیدنیست. یک بازی که با موسیقی همراه است و می تواند بسیاری از مواقع با ریتم و بیت خود شما را سرگرم کند. موسیقی های به روز و جذاب و شنیدنی که هم حال و هوای شما را عوض می کند و هم بازی کردن را برایتان لذت بخش تر میکند.  بازی غیر موبایلی این هفته نیز یک بازی جذاب و البته کم توجه شده است که بعد از انجام آن به قدرت بازی های ساده و البته گروهی پی خواهید برد. این بازی اقدر سرگرم است که شما و افراد خانواده را می تواند ساعتها در گیر خود کند و محیط فان و زیبای آن شما را جذب خود خواهد کرد.

همراه وی جی مگ باشید با چهارمین قسمت از وی جی مگ پلاس و پیشنهادهای آن.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

8 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
fernas13

سلام . خسته نباشید.اگه امکانش باشه یه قسمتش علاوه بر فیلم و سریال به معرفی انیمیشن اختصاص بدید.

یوسف

سلام
اگر اهل کتاب فانتزی هستید حتما کتاب های تالکین رو بخونین ترجمه نشر روزنه عالیه تو سایت اراد هم همه چیز رو دربارش زده هم ترتیب خوندشم

Carlito 7

آقا منم می خواستم چند تا کتاب خدمت تون معرفی کنم
کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی
2کتاب جزء از کل استیو تولتر
3کتاب هنر ژرف اندیشیدن عادل فردوسی پور
4کتاب فوتبال علیه دشمن عادل فردوسی پور و ……

suda

فردوسی پور که نویسنده این کتاب ها نیست.صرفا مترجمه.جوری هم همه جا از این کتاب ها تعریف میکنه انگار فقط خودش ترجمه کرده،در صورتی ترجمه این کتاب ها کار یه تیم چند نفره بوده!

Sepehr-Sky

سلام.خسته نباشید همگی کارکنان سایت خوب وی جی مگ…

آقا یا یه بخش موزیک اضافه کنید یا تو برنامه بعدی گوش دادن آلبوم ابراهیم آقا چاوشی رو پیشنهاد بدید به ملت 😀

Carlito 7

خیلی عالی :inlove: :inlove: :inlove: