شما اینجا هستید: وی جی مگ > VGMAG Plus > VGMAG PLUS شماره پنج
VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره پنج


بعد از یک هفته غیبت به احترام دهه اول ماه محرم، با یک قسمت جدید از وی جی مگ پلاس در خدمت شما هستم. در وی جی مگ پلاس به معرفی خوراک مولتی مدیا برای یک هفته پیش رو می پردازیم تا با بهترین سرگرمیها بتوانید اوقات بهتری را در این وضعیت نابسامان اقتصادی برای خود بسازید. همراه وی جی مگ باشید با وی جی مگ پلاس شماره پنج و پیشنهادهای جذاب این هفته.(vgmag plus episode 5)

طبق معمول و بنا بر رسم همیشگی بخش معرفی فیلم در وی جی مگ پلاس وجود دارد. همچنین از این هفته در وی جی مگ پلاس به معرفی یک انیمیشن می پردازیم. انیمیشنهای جدید و به روزی که در سینمای جهان به نمایش در آمده اند و هر کدام صاحب سبک و پیشینه ای هستند و 100 درصد مخاطبین با آنها ارتباط برقرار میکنند. بخش معرفی سریال نیز پا برجاست و طبق هر هفته یک سریال برای شما معرفی کرده ایم. سریالی که دیدن آن خالی از لطف نخواهد بود.

سعی داشتیم در وی جی مگ پلاس از دو مجری استفاده کنیم و از این هفته این اتفاق افتاده است. بخشهای معرفی بازی موبایلی و بازی کنسولی یا pc در این شماره نیز هست. بخش معرفی کتاب در این هفته کمی متفاوت است و این هفته همزمان یک اپ موبایلی و دنیایی از کتاب برای شما معرفی کرده ایم. یکی از اهداف وی جی مگ آشنایی با کتاب و کتاب خوانیست و همیشه در وی جی مگ پلاس این قسمت را خواهید دید.

همراه وی جی مگ باشید با پنجمین قسمت از وی جی مگ پلاس و پیشنهادهای آن.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

به اشتراک بگذارید

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • سلام و خسته نباشید.میخواستم مبدونم میشه در کنار معرفی بازی موبایلی یک برنامه کاربردی موبایل هم معرفی کنید؟

  • تو سری هتل ترانسیلوانیا یکش واقعا خوب بود دومیش بدک نبود ولی نسخه سومش واقعا چرت بود
    برا اوناییم ه فیلم سنگین میبینن یه فیلم تقریبا قدیمی رو پیشنهاد میکنم dark crimes با بازی jim carry واقعا فیلم جوابیه

  • عالی بود..
    فقط این هفته، جز معرفی یه اپ در حوزه کتاب، کتابی رو معرفی نکردین.
    از اینکه با دو مجری اجرا کردین جالب بود.. تسلط دوستان بسیار عالی بود/