GamesCom 2019 ویدئو

دانلود کامل Opening Night Live Gamescom 2019


شب برگزاری و شروع e 2019 نمایش ویژه ای توسط Geoff keighley برگزار شد که حالتی همانند یک داشت. در این نمایش زنده که ONL یا Opening Night Live نام دارد، بسیار از کمپانی ها حضور داشتند و افراد معروفی نیز برای مصاحبه و معرفی محصولاتشان به روی سن آمدند و بازیها و محصولاتشان معرفی کردند و نمایشهای ویژه ای از بازیها اجرا شد. از جمله نمایش چند دقیقه ای بازی با حضور کارگردان بازی Hideo Kojima.

وی جی مگ: این نمایش که چیزی حدود دو ساعت به طول انجامید توسط Geoff keighley اجرا شد و بسیار جذاب و دیدنی بود. شاید در این نمایش چکیده کلی از نمایشگاه زکام امسال را بتوانید مشاهده کنید و ببینید که قدرت زکام هر ساله بیشتر از سال گذشته می شود. با توجه به اتفاقات اخیر در E3 و همچنین خروج سونی از آن و لو رفتن اطلاعات بسیاری از شرکت کنندگان در E3 2019، به مرور قدرت گرفتن ز کام امری عجیب نیست. و ONL 2019 نشان داد که میتواند ز کام را به بهترین مکان برای جشن سالانه رها تبدیل کند. جایی که show-off به بالاترین حد ممکن می رسد. جایی که ادرار کردن کاراکتر یک بازی آنچنان مورد تشویق قرار میگیرد که گویا با Prince of Persiaی جدیدی روبرو هستیم.

با این احوال دیدن این استریم از افتتحایه ز کام بسیار لذت بخش و البته جذاب است. با حضور بسیاری از شناخته شدگان دنیای که در ادامه لیست آنها را مشاهده میکنید. همراه وی جی مگ باشید.


لینک دانلود 1080P

لینک دانلود 720P

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ارمین باقری

اقا دمتون گرم، مثل همیشه عالی

کوروش

u r best