شما اینجا هستید: وی جی مگ > نیم ساعت > نیم ساعت از گیم پلی بازی Call Of Duty Modern Warfare
نیم ساعت

نیم ساعت از گیم پلی بازی Call Of Duty Modern Warfare


سال 2007 بود که با عرضه بازی Call Of Duty Modern Warfare روی PS3 و XBOX 360 و PC یکی از بهترین نسخه های این سری بازی را تجربه کردیم. بازی ای که با متای 94 هنوز هم جزو یکی از بهترین بازی ها از سری COD است. چند روز پیش این بازی به صورت ریبوت شده عرضه شد و حالا نیم ساعت از گیم پلی بازی Call Of Duty Modern Warfare را می توانید از وی جی مگ مشاهده کنید.

این بازی برای PS4 و XBOX One و البته PC عرضه شده و متای 82 از این بازی، نوید یک بازی نسبتا خوب را می دهد. البته نظر متفاوت منتقدین در مورد این COD باعث رقم خوردن این متا شده. کاربران نیز نظرات بسیار متفاوتی نسبت به این بازی داشته اند. برخی بسیار خوب و برخی بسیار بد. اما چیزی که تقریبا تمامی منتقدین و گیمرها از آن تعریف کرده اند داستان جذاب بازی و روند داستانی بازیست.

بازگشت Captain Price و داستانهای مرتبط با وی هنوز هم برای بسیاری از گیمرها جذاب و خاطره انگیز است. فروشگاه VGSHOP.net این بازی را در اختیار وی جی مگ قرار داده تا از آن لذت ببریم و نیم ساعت از این بازی را برای شما نمایش دهیم. همراه وی جی مگ باشید با گیم پلی بازی Call Of Duty Modern Warfare .


در یوتیوب ببینید

در نماشا تماشا کنید

دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360

به اشتراک بگذارید

۳۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید