نیم ساعت گیم پلی

نیم ساعت – گیم پلی Streets of Rage 4


شاید 26 سال انتظار برای انجام یک نسخه جدید از یک بازی بسیار زیاد باشد. البته که شاید نباید گفت. حتما زیاد است. و بعد از 26 سال میتوانیم گیم پلی Streets of Rage 4 را مجدد تجربه کنیم.

این بازی نسخه چهارم از سری بازی Streets of Rage است و در ادامه نسخه سوم عرضه می شود. شاید در واقعیت 26 سال از نسخه سوم گذشته باشد ولی در داستان بازی فقط 10 سال از نسخه سوم زمان سپری شده.

نسخه های قبلی این بازی برای Sega Genesis عرضه شدند ولی تقریبا در طی این سالها روی تمامی کنسولها عرضه شده اند و قابل بازی هستند. شاید کمتر کنسول یا پلتفرمی باشد که نسخه های اول تا سوم را به خود ندیده باشد.

همان فضا و محیط و همان هیاهو بسیار بسیار جذاب خودش را از گذشته تا به امروز کشانده و در مقابل مخاطب قرار گرفته است. طبق سنت وی جی مگ نیم ساعت از گیم پلی این بازی را برای شما آماده کرده ایم تا از دیدن آن لذت ببرید و البته که برای خرید این بازی نیز راحت تر تصمیم گیری کنید.

همچنین نقد و بررسی Streets of Rage 4 را می توانید در سایت مشاهده کنید تا در تصمیم گیری بیش از قبل دستتان باز باشد. همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت از گیم پلی بازی Streets of Rage 4.

در یوتیوب تماشا کنید

در نماشا ببینید

دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۲۹ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید