نیم ساعت

نیم ساعت | گیم پلی بازی Guacamelee 2


سال 2017 و ماه اکتبر بود که نسخه دوم بازی Guacamelee معرفی شد. نسخه اول این بازی در سال 2013 برای کنسولهای نسل 7 عرضه شد و بعد از آن در سال برای کنسولهای نسل 8 نیز عرضه شد. نسخه اول این بازی با توجه به جذابیتهای بصری و داستانی آن توانست نظر منتقدان را جلب کند و نمره متای 88 روی PC و 87 روی PS4 گواه این ماجراست. حال نسخه دوم این بازی با نام Guacamelee 2 در تاریخ 21 آگوست منتشر شد که در ادامه با این بازی (Guacamelee 2 play) همراه وی جی مگ باشید.

یکی از مهمترین نکات بازی Guacamelee 2 شاید قابلیت Co-Op و 4 نفره آن باشد که در حال حاضر و با توجه کمبود بازیهایی که بتوان در آنها به صورت گروهی بازی کرد این نکته میتواند بسیار مثبت و البته بسیار سرگرم کننده باشد.گرافیک جذاب و دلنواز نسخه اول در نسخه دوم نیز همراه بازیست و پیشرفت و بهبود نیز پیدا کرده است که آن را میتوانید در اولین نگاه مشاهده کنید. محیطها و شخصیت سازی های بسیار زیبای نسخه اول در این نسخه هم جای خود را دارند. داستان بازی در ادامه داستان نسخه اول است و دقیقا بعد از نسخه اول را نشان می دهد.

بازی Guacamelee 2 درتاریخ 21 آگوست برای کنسول PS4 و البته PC منتشر شده است. با اینکه متای نسخه دوم کمی پایینتر از نسخه اول است ولی با این حال ارزش این بازی بسیار بالاست و تهیه و انجام این بازی بسیار جذاب و لذت بخش است. همانطور که گفته این بازی را میتوان تا 4 نفر همزمان نیز انجام داد و این یکی از نکات بزرگ و مثبت این بازیست. تیم وی جی مگ نیم ساعت از ذولیه این بازی را برای شما انجام داده و آماده نمایش کرده است. در ادامه همراه وی جی مگ باشید با بازی Guacamelee 2.


دانلود

در یوتیوب مشاهده کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

خیلی عالی بود. ایول :yes: :yes: :yes:

mk.unknown

همه چیز بازی عالیه. تا حد زیادی یاد Shank افتادم. امیدوارم هم قسمت سوم شنک هم این بازی خیلی زود ساخته بشه

احسان

سلام و خسته نباشید به تیم وی جی مگ
اگر دنبال بازیهای چندنفره هستید میتونید نیم ساعت brawlhala رو بگیرین بازیه چندنفره فانیه

Carlito 7

نیم ساعت خوبی بود
دست تون درد نکند 😯