نیم ساعت

نیم ساعت | Kingdom Hearts 3 Gameplay


سومین قسمت از مجموعه بازی Kingdom Hearts بعد از سال‌ها انتظار در اختیار طرفداران این سری قرار گرفت و حالا در قسمت جدید نیم ساعت به سراغ گیم‌پلی Kingdom Hearts 3 رفته‌ایم. اثری که نه تنها توانسته نظر منتقد ها را به خود جلب کند بلکه با واکنش مثبت گیمرها نیز همراه شده. همراه وی جی مگ باشید با Kingdom Hearts 3 Gameplay.

همچون دیگر مجموعه محجبوب Square Enix یعنی Final Fantasy در اینجا نیز با ساختاری نقش آفرینی روبرو هستیم که البته تقریبا به شکلی همزمان دنبال می‌شود. با این وجود مهم‌ترین تفاوت میان Kingdom Hearts 3 با دیگر نقش‌آفرینی‌های ژاپنی در حضور شخصیت‌های دیزنی خلاصه می‌شود. شخصیت‌هایی که در انیمیشن‌ها یا فیلم‌های مختلفی حضور داشته و در یک بازی دور یکدیگر جمع شده‌اند.

از جمله موفقیت‌های Kingdom Hearts 3 می‌توان به فروش 5 میلیون نسخه‌ای در همان هفته اول فروش اشاره کرد. عملکردی که بخش عمده‌ای از آن در ژاپن صورت گرفت و نشان می‌دهد که همچنان گیمرهای این منطقه علاقه فراوانی به ساخته‌های Square Enix دارند.

در حال حاضر بازی Kingdom Hearts 3 برای PS4 و Xbox One منتشر شده و توانسته به متوسط امتیاز خوب 84 دست پیدا کند. اثری که نه تنها می‌تواند علاقه‌مندان به آثار نقش آفرینی را راضی کند بلکه می‌تواند تبدیل به محیطی مناسب برای بازدید دوباره با شخصیت‌های دیزنی باشد که برای سال‌هاست در شاخه‌های مختلف سرگرمی حاضر هستند.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • سلام این بازی بدرد ژاپنیا میخوره که حال و حوصله دارن ایران ۷۰درصد حال همچین داستانی نداریم ولی من که خیلی خوشم اومد باید قرعه کشی برنده شم تا بخرم بازیش رو???فقط ترتیبش رو لطف کنید بنویسید سریع گفتن نفهمیدم

  • چقدر خوب بود این نیم ساعت
    توضیحاتتون کاملا به جا و جامع بود
    اما به نظرم این بازی هیچ وقت در ایران محبوب نمیشه
    چون اینجا همه از ۷ سالگی مورتال کامبت بازی میکنن و روحیه شون کاملا متفاوته
    برای همین جنگیدن با کمک گوفی و دانل داک خیلی براشون هیجان انگیز نیست