نیم ساعت

نیم ساعت | Metro Exodus Gameplay


در میان تمامی بازی‌هایی که طی ماه فوریه سال 2019 منتشر شدند شاید کمتر کسی انتظار داشت که تنها Metro Exodus موفق به نمایش عملکرد کیفی خوبی شود. اثری که مانند نسخه‌های قبلی این مجموعه توسط استودیو 4A Games ساخته شده و در حال حاضر برای پلتفرم‌های مختلف از جمله PC، PS4 و Xbox One موجود است. همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت این بازی.

داستان Metro Exodus به عنوان سومین قسمت از این مجموعه ادامه‌ای است برای Metro Last Light و بار دیگر کنترل شخصیت آرتیوم را در اختیار گیمر قرار داده. شخصیتی که اینبار سعی دارد از خرابه‌های موسکو خارج شده و سفری متفاوت را آغاز کند.

ساخت بازی Metro Exodus در سال 2014 شروع شد از آن زمان تاکنون استودیو 4A Games تمامی مراحل توسعه این اثر را در موتور گرافیکی داخلی خود یعنی 4A Engine پیش برده و توانسته به همین واسطه جلوه‌های گرافیکی بسیار خوبی را نمایش داده و عملکرد مناسب را از این دید روی پلتفرم‌های مختلف صورت دهد.

اثری که به عنوان یک شوتر اول شخص با المان‌های ترسناک شناخته می‌شود و اینبار سعی کرده به نسبت گذشته گیمر را در محیط‌های بزرگ‌تر قرار داده و آزادی عمل بیشتری را به او دهد. مسئله‌ای که باعث شده به صورت کلی تنوع گیم‌پلی Metro Exodus نسبت به گذشته بیشتر شود.

در نهایت باید به این مسئله اشاره کرد که بازی Metro Exodus که کار ساختش را 4A Games برعهده داشته و توسط Deep Silver منتشر شده توانست از دید منتقد‌ها نیز عملکرد قابل قبولی را به جا گذاشته و به متوسط امتیاز 84 دست پیدا کند.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۹ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید