نیم ساعت

نیم ساعت از گیم پلی بازی Super Smash Bros Ultimate


اینبار نوبت به یکی از انحصاری‌های جدید Nintendo Switch رسیده تا در این قسمت از مجموعه آیتم‌های نیم ساعت نگاهی داشته باشیم به گیم پلی Super Smash Bros Ultimate که زمان زیادی از انتشار آن نمی‌گذرد. در ادامه با وی جی مگ همراه باشید.

در همین بازه زمانی کوتاه بازی Super Smash Bros Ultimate توانسته به خوبی نظر طرفداران خود را جلب کرده و با فروشی فوق‌العاده همراه شده. اثری که نینتندو حساب ویژ‌ه‌ای برای تعطیلات انتهای سال میلادی روی آن باز کرده بود و به نظر می‌رسد که از این کار نتیجه مثبتی دریافت کرده. در تمام مدتی که Nintendo Switch در بازار کنسول‌های خانگی حضور داشته یک بازی مبارزه‌ای با کیفیت و مناسب برای آن منتشر نشده بود اما حالا این موضوع با آخرین قسمت از مجموعه Super Smash Bros تغییر کرده.

مجموعه‌ای که بسیاری اعتقاد دارند در میان آثار انحصاری نینتندو بیشترین طرفدار را به خود اختصاص داده و انتظار می‌رود که آخرین نسخه از آن یعنی بازی Super Smash Bros Ultimate نیز عملکرد درخشانی داشته باشد. اثری که تاکنون توانسته متوسط امتیاز 93 را از منتقدها دریافت کرده و اکثرا نظر مثبتی درباره آن داشته‌اند.

با وجود تعداد زیادی شخصیت قابل بازی، استیج‌های متنوع و البته جزئیات متفاوت برای دنبال کردن انواع مختلف مسابقه می‌توان انتظار داشت که این اثر برای مدت زمان زیادی در سبد خرید دارندگان Nintendo Switch باقی بماند. بازی که در آینده مطمئنا میزبان تعداد زیادی بسته قابل دانلود برای شخصیت‌ها و استیج‌های جدید خواهد بود.


دانلود

در یوتویب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

11 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

سه × دو =