شما اینجا هستید: وی جی مگ > نیم ساعت > نیم ساعت | Yakuza Kiwami Gameplay
نیم ساعت

نیم ساعت | Yakuza Kiwami Gameplay


دو هفته از ماه نوامبر گذشته است و طبق سنت هر ماهه سونی برای اعضای PLUS خود بازی های رایگانی در اختیار آنها قرار داده استو یکی از این بازی ها Yakuza Kiwami ست که یک بازی Action-adventure در یک دنیای جالب و البته عجیب است. این بازی علاوه بر چند بازی دیگر در ماه نوامبر برای اعضای PS Plus و برای PS4 در دسترس است.به واسطه رایگان شدن این بازی برای اعضای Plus در این ماه نیم ساعت از Yakuza Kiwami Gameplay را برای شما آماده کرده ایم.

سال 2005 بود که اولین نسخه از بازی Yakuza در ژاپن منتشر و در سال 2006 برای کشوورهای غیر ژاپنی نیز منتشر شد. داستان مردی که به خاطر جرمی که انجام نداده بود 10 سال به زندان رفته و در زندان متوجه یک سرقت 100 میلیون دلاری می شود و بعد از خروج از زندان به دنبال حل این مساله است. این بازی در ژاپن Ryū ga Gotoku شناخته می شوذ. در سال 2016 بود که این بازی به صورت Remake شده و با نام Yakuza Kiwami برای PS3 نیز منتشر شد و سال گذشته یعنی 2017 برای PS4 منتشر شد.

بد نیست که بدانید که متای این بازی با 70 نقد عدد 80 روی کنسول PS4 است که نشان میدهد این بازی با توجه به Remake بودن بازی با ارزشی ست. مجله فامیتسو که تقریبا معتبرترین مجله گیم ژاپن است به این بازی از 40 نمره 34 داده است که نمره قابل قبولیست. همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت از گیم  Yakuza Kiwami به همراه محمد طالبیان و میثم قربانی.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

نیم ساعت | Yakuza Kiwami Gameplay
4.8 (95.29%) 17 votes

۷ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات