نیم ساعت

نیم ساعت | Yakuza Kiwami Gameplay


دو هفته از ماه نوامبر گذشته است و طبق سنت هر ماهه سونی برای اعضای PLUS خود بازی های رایگانی در اختیار آنها قرار داده استو یکی از این بازی ها Yakuza Kiwami ست که یک بازی Action-adventure در یک دنیای جالب و البته عجیب است. این بازی علاوه بر چند بازی دیگر در ماه نوامبر برای اعضای PS Plus و برای در دسترس است.به واسطه رایگان شدن این بازی برای اعضای Plus در این ماه از Kiwami Gameplay را برای شما آماده کرده ایم.

سال 2005 بود که اولین نسخه از بازی در ژاپن منتشر و در سال 2006 برای کشوورهای غیر ژاپنی نیز منتشر شد. داستان مردی که به خاطر جرمی که انجام نداده بود 10 سال به زندان رفته و در زندان متوجه یک سرقت 100 میلیون دلاری می شود و بعد از خروج از زندان به دنبال حل این مساله است. این بازی در ژاپن Ryū ga Gotoku شناخته می شوذ. در سال 2016 بود که این بازی به صورت Remake شده و با نام Kiwami برای PS3 نیز منتشر شد و سال گذشته یعنی 2017 برای منتشر شد.

بد نیست که بدانید که متای این بازی با 70 نقد عدد 80 روی کنسول است که نشان میدهد این بازی با توجه به Remake بودن بازی با ارزشی ست. مجله فامیتسو که تقریبا معتبرترین مجله گیم ژاپن است به این بازی از 40 نمره 34 داده است که نمره قابل قبولیست. همراه وی جی مگ باشید با از گیم  Kiwami به همراه محمد طالبیان و میثم قربانی.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

7 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
نیما

دلم شاد شد. الهی همیشه شاد باشید

raptor2

این نیم ساعت های یاکوزا مرگ ندارند خدا بگم چه کارتون کنه خخخخخ :laugh: :laugh: 😀

amir

yani yeki peyda nemishe jackiechan ps1 ro remaster kone

Mortezaa

من نمیدونم در عنفوان جوانی آقای قربانی رو چند بار گشت و کمیته گرفته بود که انقدر خوب میتونستن برن تو نقش :laugh:

محمد

وای خدا فقط اونجاش که حلقه دزد، قائم شده بود. پوکیدم از خنده .
عالی بود..
مرسی از شما

محمد

لذت بردیم :inlove:

Daniyal Bleszinski

اصلا مگه میشه نیم‌ساعت یاکوزا باشه و عالی نباشه؟!!
دمتون گرم :yes: خیلی باحال بود :yes: :rotfl: