شما اینجا هستید: وی جی مگ > پرونده > تماشا کنید | تاریخچه Red Dead
پرونده

تماشا کنید | تاریخچه Red Dead


وی جی مگ: بعد از سال‌ها انتظار بالاخره بازی Red Dead Redemption 2 عرضه شد و فعلا توانسته متوسط امتیاز 97 را از سوی منتقدها دریافت کند. اثری که به احتمال فراوان به‌زودی باید شاهد آمار فروش درخشانش باشیم و مطمئنا تبدیل به یکی از موفق‌ترین بازی‌های تاریخ استودیو Rockstar Games می‌شود. با توجه به این موضوع نگاهی داشته‌ایم به تاریخچه Red Dead و نحوه شکل‌گیری دو بازی اول این مجموعه که هرکدام در زمان خود دستاوردهای قابل توجهی داشته‌اند.(تاریخچه Red Dead)

در ابتدا به سراغ Red Dead Revolver‌ رفته‌ایم. بازی که در شروع کار زیر نظر Capcom‌ ساخته می‌شد و بعدها به اثری از مجموعه Rockstar Games تبدیل شد. در ادامه نیز نگاهی داشته‌ایم به Red Dead Redemption که در سال 2010 برای PS3 و X360 عرضه شد و هرچند نتوانست به آمار فروشی در سطح و اندازه‌های مجموعه GTA دست پیدا کند اما به نسبت سابقه آنچنان شناخته شده‌ای که نداشت، موفقیت قابل توجهی را به دست آورد. حالا این مجموعه میزبان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های تاریخ صنعت بازی و البته یکی از مهم‌ترین پروژه‌های این نسل از کنسول‌های خانگی شده.

اثری که منتقد‌ها اعتقاد دارند در هر نسل تنها یکبار اتفاق می‌افتد و نسل جدیدی از بازی‌های Open World را کلید زده. با نگاهی به تاریخچه Red Dead متوجه می‌شویم که تمام این دستاوردها، اتفاقی نبوده و سال‌ها برنامه‌ریزی و کار مداوم باعث شکل‌گیری چنین موقعیتی شده. در نهایت باید به این مسئله نیز اشاره کرد که در این آیتم ویدئویی که به تاریخچه Red Dead ارتباط پیدا می‌کند، خبری از مرور داستان دو قسمت ابتدایی مجموعه بازی Red Dead نیست. برای پیدا کردن شناختی از داستان Red Dead Revolver و Red Dead Redemption می‌توانید به اینجا و اینجا مراجعه کرده و داستان کامل این دو بازی را مطالعه کنید. در این میان مطمئنا به خاطر ارتباط مستقیم Red Dead Redemption و Red Dead Redemption 2 و البته حضور جان مارستون در هر دو بازی می‌توان ساخته Rockstar Games در سال 2010 را مهم‌تر از بازی اول دانست که احتمالا اشاره چندانی به آن در Red Dead Redemption 2 نمی‌شود.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

تماشا کنید | تاریخچه Red Dead
5 (100%) 12 votes

۶ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات