میان پرده

RAGE Full Movie All Cutscenes


سال 2007 بود که در کنفرانس توسعه دهندگان اپل بازی Rage  معرفی و نمایش داده شد و بعد از آن در QuakeCon 2007 نیز نمایش کامل تری از این بازی پخش شد. ولی چهار سال طول کشید تا بازی Rage منتشر شود و در سال 2011 بود که این بازی منتشر شد و شرکت id Software  زیر نظر موسس آن یعنی جان کارمک این بازی را منتشر کرد. همراه وی جی مگ باشید با RAGE Full Movie و نمایش کامل کات سینهای بازی Rage.

بعد از حدود 7 سال دیروز Bethesda ناشر این بازی به صورت رسمی تیزری از قسمت دوم این بازی منتشر کرد و امروز نیز گیم پلی بسیار کوتاه از این بازی منتشر شد. قسمت دوم این بازی توسط کمپانی Avalanche Studio ساخته می شود ک بازی های Mad Max و Just Cause را در کارنامه خود دارد ولی قسمت اول بازی توسط id Software ساخته شده بود.

قسمت اول Rage در سال 2011 و برای پلتفرمهای Microsoft Windows ، PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شد. البته جالب است بدانید که Rage در سال 2010 برای iOS هم منتشر شده بود. متای این بازی PS3 و XBOX 360 نمره 81 است و روی PC نمره 79 است. همچنین روی iOS این بازی نمره 71 را به خود اختصاص داده است. نمرات Rage با اینکه در حد یک بازی متوسط  رو به بالا بود ولی نتوانست موفقیت لازمه را به دست بیاورد و ساخت قسمت دوم آن حدود 7 سال به طول انجامید.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

دو × یک =