میان پرده

God of War Full Movie All Cutscenes


به طور قطع یکی از بهترین بازی های امسال بازی God of War است و شاید یکی از بهترین بازی های عرضه شده روی حتی تا آخر این بازی باشد. مطمئنا بسیاری از گیمرهایی که PC یا XBOX One دارند از انجام این بازی محروم هستند ولی علاقه بسیاری به دانستن داستان این بازی و اتفاقات آن دارند.

سرنوشت عجیب و زنده ماندن پس از God of War 3 و حرکت آن به سمت خدایان North و اتفاقات پیش آمده، شاید برای همه گیمرها جذاب باشد. ولی باید پلتفرم PS4 را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از آن سر در بیاورید. اگر ندارید و علاقه به داستان God of War دارید همراه باشید.

ویدئوهای پیش روی شما تمامی داستان بازی و کات سینهای بازی را نشان میدهد و میتوانید تمام داستان بازی را مشاهده کنید. مطمئنا اگر دوستار این بازی هستید دیدن این ویدئو ها را پیشنهاد نمیکنیم چون به صورت کامل داستان بازی را برای شما اسپویل می کند. این ویدئو به مدت 6 ساعت است و در 3 کیفیت با لینک مستقیم تقدیم شما می شود.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

6 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
محمد رشیدی

Wow ! ! !
بسیار هم عالی و متشکر .
فقط یک پیشنهاد یا یک درخواست به نوعی !
وی جی مگ فکر نکنم جزوه سایت های داخلی باشه و تعرفه حجمش به صورت بین المللی هستش . گفتن که میشه ثبتش کرد به راحتی و تعرفه هاش نیم بها شد . اگه بشه به نظر من خیلی عالی میشه مثلا همین پست اگه 1080p رو بخوام دانلود کنم به صورت نیم بها خیلی به صرفه تر و بهتر هستش .

salu

ممنون از عمو میثم
منتظرش بودم 😎 :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

سام حقیقى

حالا ديگه ميثم شد عمو؟؟؟؟:/ -بايد اين تيكه كلامارو كپى رايت كرد-چِوات-جامپ گراز-على آقاى خان ذاكرى-آقاى طالبيان(جوابه-كتلت شد-چه فازيه؟)-خيلى باحالين :laugh:

salu

اره عمو میثم کارش بیست ه 🙂

Daniyal Bleszinski

عجب پست سنگینی 😀