میان پرده

God of War Full Movie All Cutscenes


به طور قطع یکی از بهترین بازی های امسال بازی God of War است و شاید یکی از بهترین بازی های عرضه شده روی کنسول PS4 حتی تا آخر نسل هشتم این بازی باشد. مطمئنا بسیاری از گیمرهایی که PC یا XBOX One دارند از انجام این بازی محروم هستند ولی علاقه بسیاری به دانستن داستان این بازی و اتفاقات آن دارند.

سرنوشت عجیب کریتوس و زنده ماندن پس از God of War 3 و حرکت آن به سمت خدایان North و اتفاقات پیش آمده، شاید برای همه گیمرها جذاب باشد. ولی باید پلتفرم PS4 را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از آن سر در بیاورید. اگر کنسول PS4 ندارید و علاقه به داستان God of War دارید همراه وی جی مگ باشید.

ویدئوهای پیش روی شما تمامی داستان بازی و کات سینهای بازی را نشان میدهد و میتوانید تمام داستان بازی را مشاهده کنید. مطمئنا اگر دوستار این بازی هستید دیدن این ویدئو ها را پیشنهاد نمیکنیم چون به صورت کامل داستان بازی را برای شما اسپویل می کند. این ویدئو به مدت 6 ساعت است و در 3 کیفیت با لینک مستقیم تقدیم شما می شود.

0 0 رای ها
Article Rating
میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

6 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محمد رشیدی
عضو
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰

Wow ! ! !
بسیار هم عالی و متشکر .
فقط یک پیشنهاد یا یک درخواست به نوعی !
وی جی مگ فکر نکنم جزوه سایت های داخلی باشه و تعرفه حجمش به صورت بین المللی هستش . گفتن که میشه ثبتش کرد به راحتی و تعرفه هاش نیم بها شد . اگه بشه به نظر من خیلی عالی میشه مثلا همین پست اگه ۱۰۸۰p رو بخوام دانلود کنم به صورت نیم بها خیلی به صرفه تر و بهتر هستش .

salu
عضو
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۱۴:۳۰

ممنون از عمو میثم
منتظرش بودم ۸-) :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

سام حقیقى
پاسخ به  salu
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۱۴:۵۰

حالا دیگه میثم شد عمو؟؟؟؟:/ -باید این تیکه کلامارو کپى رایت کرد-چِوات-جامپ گراز-على آقاى خان ذاکرى-آقاى طالبیان(جوابه-کتلت شد-چه فازیه؟)-خیلى باحالین :laugh:

salu
عضو
پاسخ به  سام حقیقى
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۲۰:۱۱

اره عمو میثم کارش بیست ه 🙂

Daniyal Bleszinski
عضو
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۱۴:۰۶

عجب پست سنگینی 😀