میان پرده

God of War Full Movie All Cutscenes


به طور قطع یکی از بهترین بازی های امسال بازی God of War است و شاید یکی از بهترین بازی های عرضه شده روی کنسول PS4 حتی تا آخر نسل هشتم این بازی باشد. مطمئنا بسیاری از گیمرهایی که PC یا XBOX One دارند از انجام این بازی محروم هستند ولی علاقه بسیاری به دانستن داستان این بازی و اتفاقات آن دارند.

سرنوشت عجیب کریتوس و زنده ماندن پس از God of War 3 و حرکت آن به سمت خدایان North و اتفاقات پیش آمده، شاید برای همه گیمرها جذاب باشد. ولی باید پلتفرم PS4 را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از آن سر در بیاورید. اگر کنسول PS4 ندارید و علاقه به داستان God of War دارید همراه وی جی مگ باشید.

ویدئوهای پیش روی شما تمامی داستان بازی و کات سینهای بازی را نشان میدهد و میتوانید تمام داستان بازی را مشاهده کنید. مطمئنا اگر دوستار این بازی هستید دیدن این ویدئو ها را پیشنهاد نمیکنیم چون به صورت کامل داستان بازی را برای شما اسپویل می کند. این ویدئو به مدت 6 ساعت است و در 3 کیفیت با لینک مستقیم تقدیم شما می شود.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

دو × 1 =

 • Wow ! ! !
  بسیار هم عالی و متشکر .
  فقط یک پیشنهاد یا یک درخواست به نوعی !
  وی جی مگ فکر نکنم جزوه سایت های داخلی باشه و تعرفه حجمش به صورت بین المللی هستش . گفتن که میشه ثبتش کرد به راحتی و تعرفه هاش نیم بها شد . اگه بشه به نظر من خیلی عالی میشه مثلا همین پست اگه 1080p رو بخوام دانلود کنم به صورت نیم بها خیلی به صرفه تر و بهتر هستش .

  • والا ما از خدامونه
   ولی زیاد جدی نگیرید این حرفا رو
   ispها کلا کاری با سرور داخل ایران ندارن. خود من هفته گذشته 180 گیگم رفت با دانلود 90 گیگ. از سایت دانلودها هم دانلود کردم ولی بازم خارجی مصرف شد. گفتن دانلودها فقط با یه شرکت قرارداد داره.
   کلا بیشتر این ispها کلاه گذاشتن سر مردم رو به روش جدید دارن انجام میدن.