ایونت ها تریلر

نمایش کامل XBOX GAMES Showcase July 2020


مایکروسافت با GAMES Showcase July 2020 دوباره بر سر زبانها افتاد. نمایش امشب مایکروسافت با واکنشهای بسیاری روبرو شده و صحبتهای زیادی را برای این کمپانی بوجود آورده است.

در این نمایش که حدود یک ساعت به طول انجامید بازیهای برای نسل نهم این کمپانی نشان داده شد. بازی های که به صورت اختصاصی ی برای Series X منتشر می شوند و برخی از آنها اختصاصی لانچ هستند و بعد از مدتی برای PS5 نیز عرضه می شوند.

طرفداران حرفه ای مایکروسافت همچنین از نمایش نسبتا ضعیف HALO نا امید شده اند و عدم نمایش کامل بعضی از عناوین مثل فورتزا(فورزا) نیز بسیاری را کلافه کرد. با اینحال برخی از بازیهای معرفی شده برای این امیدواری را برای طرفداران زنده نگه داشت.

به نظر می رسد استودیوهای اختصاصی مایکروسافت فاصله زیادی با ساخت بازی بلاک باستری دارند و مایکروسافت نیز این مهم را کامل میداند. از همین روست که باز هم شعار قویترین را در نمایشهایش پیش کشیده و شاید اشتباه One X را باز هم ببینیم.

همراه وی جی مک باشید با نمایش کامل GAMES Showcase July 2020 و ایونتی که دیدن آن خالی از لطف نیست.

در نماشا ببینید

دانلود 1080

دانلود 720

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
lord bahram

میثم جان خبر کپی خور شدن جدید رو بزار شاید بدرد چن نفر خورد

SeKToR

جانم آقا میثم که تلفظ ایتالیایی forza رو نوشتن…
بوون لاورو سینیوره میثم

ssuullttaann

اصن من نميفهمم مشكل vgmag با xbox one x چيه؟هر جا ميرسن ميگن “خب كه چي؟اصن مگه xbox one x مهمه،مگه چيكار كرده؟”اصن ذاتاٌ vgmag با xbox يه مشكلي داره…

Death STAR

ناموصا با این گیما دوتا زد تو گوش سونی باید منتظر جواب سونی باشیم حالا

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x