GamesCom 2013 اخبار بازی بازی ایرانی

20 عنوان بازی جدید ایرانی در نمایشگاه گیمزکام آلمان معرفی شد

20 عنوان در «گیمزکام 2013» آلمان از طریق بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای معرفی و در معرض دید بازدیدکنندگان از این رویداد معتبر جهانی قرار گرفت.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، بازی های جدید در سبک ها و پلتفرم های مختلف در معرض دید بازدیدکنندگان و نمایندگان شرکت های معتبر و فعال حوزه گیم دنیا گذاشته شد.
گیمزکام 2013 به دلیل گستردگی استقبال گروه های مختلف بازدیدکنندگان و شرکت های تجاری از سراسر دنیا فرصت مناسبی را برای معرفی و ارایه بازی های جدید که در بازی های رایانه ای تهران در سطح مطلوبی قرار داشت فراهم آورد و این بازی ها مورد استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان خارجی قرار گرفت.
بر اساس اعلام معاونت بازرگانی و امور بین الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای، برپایی نشست های تخصصی و سازنده با بیش از 75 شرکت خارجی فعال در صنعت گیم دنیا به همراه توافق اولیه برای توزیع و فروش بیش از 5 بازی در بازارهای کشورهای حوزه آمریکا، اروپا و آسیای شرقی در قالب برپایی غرفه این بنیاد در گیمزکام و حضور نمایندگان صنعت گیم ایران صورت گرفت.
تفاهم برای انتقال دانش و دعوت از استادان حوزه صنعت گیم کشورهای مختلف و صاحب نام دنیای بازی برای حضور در سمینارهای علمی، برگزاری کارگاه های تخصصی – آموزشی صنعت گیم ایران از دیگر برنامه های انجام شده در ایام برپایی 2013 آلمان در غرفه بنیاد ملی بازی های رایانه ای به شمار می رود.
شرکتهای معتبر و بزرگی مانند مایکروسافت، سونی، الکترونیک آرتز، ، کونامی، اکتیویژن و بسیاری دیگر در فضای رقابتی این که بزرگترین رویداد در زمینه تفریح و سرگرمی و بازی های رایانه ای تعاملی در اروپاست، حضور یافته و به ارائه آخرین دستاوردها تولیدات خود به علاقمندان پرداختند.
گیمزکام 2013 از تاریخ 21 تا 25 آگوست(30 ماه تا سوم شهریور) در کلن آلمان برگزار شد.

0 0 رای ها
Article Rating
میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ALIREZA REZAEI
عضو
۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۴:۴۲

خبر خوبی هست ایشالا بازی ساز های ما پیشرفت بیشتری کنن

list
میهمان
۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳

list?

سالار کامکار
عضو
۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸

این خبر خوشال کننده ای هست فقط میخواستم بدونم اسم بازی ها چی بوده؟
با تشکر