شما اینجا هستید: وی جی مگ > مجله بازی > Top Ten

دسته‌بندی - Top Ten

best assassins creed games

زمان زیادی از انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey نگذشته به همین واسطه در این قسمت از آیتم‌های تاپ 10 به سراغ بهترین بازی‌های مجموعه Assassin’s Creed رفته‌ایم که کار خود را در سال 2007 با انتشار روی PC، PS3 و Xbox 360 شروع کرد. . .

متن کامل
Telltale Games Best Games

ماه گذشته بود اخبار تعطیلی استودیوی معروف Telltale Games منتشر شد. اخراج ناگهانی بیشتر اعضای این استودیو شوک بزرگی به دنیای بازی های ویدئویی منتقل کرد و خبر تعطیلی این شرکت به سرعت روی نت منتشر شد. بعد از این اتفاقات هم جریانهای شکایت و اعتراض به. . .

متن کامل
Best PS1 Games

عمر کنسول PS1 یا همان Playstation از دو دهه گذشته و همچنان بسیاری از گیمرها این پلتفرم را به عنوان یکی از بهترین کنسول‌های بازی تاریخ می‌شناسند. کنسولی که در ابتدا قرار بود با همکاری Nintendo توسعه پیدا کند و نهایتا Sony به تنهایی کار ساخت و عرضه آن. . .

متن کامل
top ten episode 11

چند سالی است که بازی‌های Open World بیش از گذشته مورد توجه گیمرها قرار گرفته و بسیاری از سازندگان برای جلب توجه بیشتر سعی کرده‌اند تمرکز خود را روی افزایش وسعت نقشه‌ها قرار دهند. در همین راستا در این قسمت از تاپ 10 به سراغ بزرگ‌ترین نقشه در بازی‌ها. . .

متن کامل
best super heroes games

زمان زیادی تا انتشار بازی Spider-Man برای PS4 باقی نمانده و به همین بهانه در تاپ 10 نگاهی داشته‌ایم به بهترین بازی‌های ابرقهرمانی که تاکنون ساخته و عرضه شده‌اند. آثاری که منابع اقتباس آنها یا به صورت مستقیم کتاب‌های مصور و آثار ابرقهرمانی بوده‌اند. . .

متن کامل
بهترین گرافیک بازی‌های ویدئویی

گرافیک سال‌هاست که تبدیل به یکی از اصلی‌ترین موضوعات مورد توجه گیمرها تبدیل شده و در این سال‌ها هر روز شاهد پیشرفت آن هستیم. مسئله‌ای که باعث شده این قسمت از تاپ 10 را به بهترین گرافیک بازی‌های ویدئویی اختصاص دهیم و نگاهی داشته‌ باشیم به بازی‌هایی. . .

متن کامل
Best Remastered Games

دنیای بازی های ویدئویی عمر چندانی ندارد. در همین مدت زمان کوتاهی که از عمر این هنر عجیب می گذرد بازیهای بسیاری ساخته شده اند که با توجه به زمان ساخت آنها تقریبا قدیمی شده اند و با توجه به نحوه پیشرفت و رشد این هنر-صنعت بسیاری از آنها را می توانیم. . .

متن کامل
Top Ten Episode 7

همواره یکی از مشغولیات ذهنی بازی سازان طولانی تر کردن بخش داستانی بازی هایشان است. بازی سازان برای اینکه بازی آنها بیشتر مقبول شود و گیمرها وقت بیشتری در بازی وقت صرف کنند باید بخش داستانی پخته تر و طولانی تری را در بازی خود جای دهند. خصوصا اگر بازی. . .

متن کامل
Top Ten Episode 6

مدتی از پایان نمایشگاه E3 2018 می‌گذرد و هرچند پوششی کامل از این رویداد را در وی جی مگ صورت داده و در ادامه تمامی جوانب آن را نیز بررسی کردیم اما خالی از لطف نبود که به سراغ بهترین لحظات نمایشگاه بازی لس انجلس امسال نرویم. در همین راستا به سراغ Best. . .

متن کامل
Best Microsoft Exclusive Games

همیشه وضعیت بازی‌های انحصاری مایکروسافت در طول تاریخ به این شکلی که امروز می‌بینیم نبوده و هرچند همواره خانواده Xbox از دید تنوع بازی ضعف‌های بسیاری را احساس می‌کردند اما به خصوص در گذشته از دید کیفیت میزبان تعدادی از بهترین بازی‌های تاریخ بوده‌اند. . .

متن کامل
Best Sony Exclusive Games

بعد از گذشت یک ماه از عرض بازی God of War برای کنسول PS4، هنوز این بازی در صدر جدولهای فروش قرار دارد و متای فوق العاده این بازی روی عدد 94 قفل شد. God of War باعث شد تا تاپ تن این قسمت را به 10 بازی برتر سونی که بالاترین متا را دریافت کرده اند. . .

متن کامل
Top Ten Episode 3 - Trailers VS Games
Top Ten

Top Ten Episode 3 – Trailers VS Games

همیشه قبل از عرضه یک بازی تریلرهای زیادی از آن بازی منتشر میشود. این تریلرها محتوای بازی را نشان میدهند و گیمر را با محیط بازی و امکانات و گرافیک و تقریبا همه چیز بازی آشنا می کنند و گیمرها تاثیر زیادی از این تریلرهای قبل از عرضه بازی میپذیرند و. . .

متن کامل
TOP Ten - Over 200 Hours Gamplay
Top Ten

TOP Ten – Over 200 Hours Gamplay

در دنیای بازی ها همیشه مدت زمان انجام و اتمام بازی یک ملاک برای گیمرهای هاردکور محسوب می شود. گاهی اوقات بازیهایی هستند که زمانی که صرف آنها می کنیم حتی بیشتر از استانداردهای معمول است. اگر از گیمرهای WOW باشید مفهوم این مطلب را بهتر متوجه خواهید شد. . .

متن کامل
TOP Ten - BIG Bosses
Top Ten

TOP Ten – BIG Bosses

دنیای بازی های کامپیوتری همانند فیلم ها دنیایی بسیار بزرگ و نامحدود است. هر چه را که می خواهید می توانید در آن تصور کنید و به تصویر بکشید. از ریز ترین موجودات میکروسکوپی و غیر قابل دید تا کهکشانها و سیر و سفر بین آنها. این نامحدودی در خلق به شما این. . .

متن کامل

تبلیغات