شما اینجا هستید: وی جی مگ > مجله بازی > Top Ten

دسته‌بندی - Top Ten

Most anticipated games

هفته گذشته به مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی در سال 2018 میلادی پرداختیم و این هفته در تاپ 10 سعی کرده‌ایم مورد انتظارترین بازی‌های سال 2019 را مرور کنیم. بازی‌هایی که یا تاریخ عرضه دقیقی دارند یا تایید شده که در سال 2019 برای پلتفرم‌های مختلف منتشر. . .

متن کامل

سال 2018 میلادی به پایان رسید و حالا می‌توان نگاهی به مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی در جریان آن داشت. اتفاقاتی که لزوما در اکثر مواقع به انتشار یک بازی خاص ارتباط نداشته و به طور کلی اجزای مختلف این صنعت را پوشش می‌دهد. در این قسمت از تاپ 10 به. . .

متن کامل
Best Video games story

هرچند بازی‌های ویدئویی از ابتدا با هدف سرگرمی ساخته شدند اما به مرور با افزایش گزینه‌های پیش روی سازندگان، شاهد شکل‌گیری آثاری بودیم که به اندازه دیگر بخش‌ها به داستان اهمیت دادند و در این قسمت از تاپ 10 به بهترین داستان بازی‌های ویدئویی پرداخته‌ایم. . .

متن کامل
best goty award winner

مراسم The Game Awards 2018 چندی پیش برگزار شد و در کنار معرفی تعدادی بازی جدید در جریان این رویداد با بهترین بازی‌های سال در شاخه‌های مختلف آشنا شدیم. در همین راستا این قسمت از تاپ 10 را به به برترین آثار برنده جایزه بهترین بازی سال اختصاص داده‌ایم. . .

متن کامل

همانطور که به پایان نسل هشتم نزدیک میشویم، بازی سازان با قدرت کامل کنسولها بیشتر آشنا می شوند. آنها راحت تر میتوانند برای این کنسولها بازی بسازند و قدرت سخت افزاری کنسولها و البته PCهای هم نسل را به چالش بکشند. در این میان توانایی بازی سازان برای. . .

متن کامل
disappointed games

در نسل حاضر دیدن کنسولهای خانگی که به سالهای آخرش نزدیک می شود بازیهای ضعیف زیادی دیده شدند. برخی از این بازیها به طور قطع قبل از عرضه امید زیادی به آنها می رفت ولی بعد از عرضه چنان نا امید کننده ظاهر شدند که تمامی تفکرات قبل از عرضه را کاملا به هم. . .

متن کامل

مدت زیادی از عرضه بازی Call of Duty Black Ops 4 نمی‌گذرد و شرایط به بهترین شکل ممکن برای تولیدکننده و ناشر آن یعنی Activision پشت سر گذاشته می‌شود. در شرایطی که بسیاری انتظار یک رقابت سخت برای این اثر را داشتند اما نهایتا Black Ops 4 توانست جایگاه. . .

متن کامل
best assassins creed games

زمان زیادی از انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey نگذشته به همین واسطه در این قسمت از آیتم‌های تاپ 10 به سراغ بهترین بازی‌های مجموعه Assassin’s Creed رفته‌ایم که کار خود را در سال 2007 با انتشار روی PC، PS3 و Xbox 360 شروع کرد. . .

متن کامل
Telltale Games Best Games

ماه گذشته بود اخبار تعطیلی استودیوی معروف Telltale Games منتشر شد. اخراج ناگهانی بیشتر اعضای این استودیو شوک بزرگی به دنیای بازی های ویدئویی منتقل کرد و خبر تعطیلی این شرکت به سرعت روی نت منتشر شد. بعد از این اتفاقات هم جریانهای شکایت و اعتراض به. . .

متن کامل
Best PS1 Games

عمر کنسول PS1 یا همان Playstation از دو دهه گذشته و همچنان بسیاری از گیمرها این پلتفرم را به عنوان یکی از بهترین کنسول‌های بازی تاریخ می‌شناسند. کنسولی که در ابتدا قرار بود با همکاری Nintendo توسعه پیدا کند و نهایتا Sony به تنهایی کار ساخت و عرضه آن. . .

متن کامل
top ten episode 11

چند سالی است که بازی‌های Open World بیش از گذشته مورد توجه گیمرها قرار گرفته و بسیاری از سازندگان برای جلب توجه بیشتر سعی کرده‌اند تمرکز خود را روی افزایش وسعت نقشه‌ها قرار دهند. در همین راستا در این قسمت از تاپ 10 به سراغ بزرگ‌ترین نقشه در بازی‌ها. . .

متن کامل
best super heroes games

زمان زیادی تا انتشار بازی Spider-Man برای PS4 باقی نمانده و به همین بهانه در تاپ 10 نگاهی داشته‌ایم به بهترین بازی‌های ابرقهرمانی که تاکنون ساخته و عرضه شده‌اند. آثاری که منابع اقتباس آنها یا به صورت مستقیم کتاب‌های مصور و آثار ابرقهرمانی بوده‌اند. . .

متن کامل
بهترین گرافیک بازی‌های ویدئویی

گرافیک سال‌هاست که تبدیل به یکی از اصلی‌ترین موضوعات مورد توجه گیمرها تبدیل شده و در این سال‌ها هر روز شاهد پیشرفت آن هستیم. مسئله‌ای که باعث شده این قسمت از تاپ 10 را به بهترین گرافیک بازی‌های ویدئویی اختصاص دهیم و نگاهی داشته‌ باشیم به بازی‌هایی. . .

متن کامل
Best Remastered Games

دنیای بازی های ویدئویی عمر چندانی ندارد. در همین مدت زمان کوتاهی که از عمر این هنر عجیب می گذرد بازیهای بسیاری ساخته شده اند که با توجه به زمان ساخت آنها تقریبا قدیمی شده اند و با توجه به نحوه پیشرفت و رشد این هنر-صنعت بسیاری از آنها را می توانیم. . .

متن کامل

تبلیغات