Top Ten

TOP Ten – Over 200 Hours Gamplay

در دنیای بازی ها همیشه مدت زمان انجام و اتمام بازی یک ملاک برای گیمرهای هاردکور محسوب می شود. گاهی اوقات بازیهایی هستند که زمانی که صرف آنها می کنیم حتی بیشتر از استانداردهای معمول است. اگر از گیمرهای WOW باشید مفهوم این مطلب را بهتر متوجه خواهید شد. البته همیشه بازیهای آنلاین نیستند که این تجربه را به ارمغان می آوردند و هستند بازی های اکشنی و آفلاینی که همین وضعیت را برای گیمر ایجاد می کنند.

در این Top Ten به بزرگترین بازیهایی پرداخته ایم که بیش از 200 ساعت به انجام آنها پرداخته ایم. شاید در این لیست پیش روی شما بازیهایی باشد که شما آنها را انجام نداده اید و یا بازی هایی را که شما بیش از 200 ساعت آنها را بازی کرده اید در این لیست نباشد. ولی سعی شده تا مهمترین بازی های دنیای بازی های ویدئویی را انتخاب کنیم.

همراه وی جی مگ باشید.


دانلود


در یوتیوب مشاهده کنید


TOP Ten – Over 200 Hours Gamplay

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۶ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • خسته نباشید؛ آقا این انتخاباتون اوکی هستنا، ولی یه جورایی خیلی شخصی شدن و نمیشه گفت که بیشترین تایم بین بازی هارو به خودشون اختصاص میدن (بر خلاف تاپ تن قبلی که دقیق اندازه باس ها رو مورد بررسی قرار داده بودین و رتبه ها فکت بود) به نظرم میانگین میگیرفتین از بین ساعت های اعلام شده تو سایت howlongtobeat به ارقام دقیق تری میرسیدین؛ مثلا عناوین JRPG مثل سری پرسونا یا بازی های تاکتیکال آر پی جی رسما از نظر کوئست و کارهای داخل بازی تموم نمیشن و شاید هزار ساعت محتوا هم داشته باشن، ولی یه چیزی مثه کانتر هر چقد هم کشش داشته باشه واسه گیمرای ایرانی، باز به اندازه ۲۰۰ ساعت محتوا نداره واسه کلیت جامعه گیم.

  • همین چند وقت پیش نسخه کرک شده witcher 3 رو همراه با ۲ dlc برای pc گرفتم
    دنیای بازی به شدت زیباست و شخصیت پردازی خیلی خوبی داره .

    خیلی خوبه که تاپ تن های کلیشه ای نمیزارید و همه تاپ تن ها جذاب هستن و مشابهشون رو جایی ندیدم :yes: :yes: :yes:

  • احتمالا دوتا ۲ میتونست توی رتبه ۲ ۳ قرار بگیره چون واقعا تعداد پلیرایی که زمان زیادی صرف بازی کردنش میکنن بالاست.
    ولی از هرچی بگذریم حقیقتا جای درستی رو برای wow در نظر گرفتید :inlove: شخصا از ۱۴ ۱۵ سالگی شروع به بازی کردم تا الان که ۲۵ سالم شده :rotfl: و واقعا هم نمیشه از این بازی دل کند. For The Horde :laugh: